Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya!

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berna Karagözoğlu Hayatı ve Fotoları

Berna Karagözoğlu Biyografisi

Sunuculuğunu Pınar Altuğ'un yaptığı, Bir Şarkısın Sen adlı programdan tanıdığımız Berna Karagözoğlu, herkesin sevgisini ve beğenisini topladı. Küçük yaşta yıldızı parlayan Berna Karagözoğlu kimdir haydi gelin bu yazımızda hepbirlikte Berna Karagözoğlu biyografisi bilgileri ile öğrenelim ve birde ile minik yıldızı markaj altına alalım:)

9 yaşındayken ''Bir Şarkısın Sen'' adlı yarışmada herkesinin gönlünü fetheden Fındıkkurdu Berna Kastomonu doğumlu. 9 yaşındayken Pınarbaşı ve Daday şenliklerinde sahne aldı. Babasının da kendisine bağlama çaldığı küçük yıldız için şimdiden gelecek vaat eden bir yapıya sahip olduğu söylendi.4. sınıfta Hırsız polis dizisindeki “İmkansız aşk” parçasını 6 yaşındayken söylemeye başladığı söyleniyor.

3 yıl aradan sonra yeniden başlayan Bir Şarkısın Sen adlı yarışmada genç bir kız olarak karşımıza çıkan Berna hala izleyicilerin ve programın gözdesi. Programdaki danslarının koreografileri kendine ait. Beraber şarkı söylemek istediği sanatçılar, Malatyalı İbrahim, Metin Çay, Hasan Yılmaz.

Berna Karagözoğlu Resimleri

2. mert kaya

mert kaya Forum Okuru

sln berna nasılsın iyi misin

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgili fındığın kurdu olan berna hanımcım kız
    hey fındık kurdu ben senin büyük bir hayranınım ve senin sesinide çooooooooooooook beğeniyoruz aslında tüm dünya beğeniyorda ama ben seni daha çoook beğeniyorum iyişalallah her işinde başarılı olursun tatlım seni çok seviyorum sana senden daha öok değer verenler le birlikte olursun iyişalallah tatlım

4. ilayda uzun

ilayda uzun Forum Okuru

:kutla:bernacım seni kutlaıkmmmmmmmmmmmmmmmmm başarılarının devamını dilerimmmmmmmmmmm;)

5. mert baran aslan

mert baran aslan Forum Okuru

slm berna nasılsın

6. mert baran aslan

mert baran aslan Forum Okuru

slm berna nasılsın ben senin bir hayranınım her zaman senin şarkılarını dinliyorum.:cheer2::tekno: ben de senle şarkı söylemek isterim.

7. irem yüntem

irem yüntem Forum Okuru

8. irem yüntem

irem yüntem Forum Okuru

9. irem yüntem

irem yüntem Forum Okuru

10. irem yüntem

irem yüntem Forum Okuru

11. irem yüntem

irem yüntem Forum Okuru

12. naz yılmaz

naz yılmaz Forum Okuru

berna seni çok seviyorum sen küçükken çok güzeldin şimdide çok güzelsin senin en büyük hayranındanım seni çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum sen benim herşeyimsin seninle şarkı söylemek ve arkadaş olmak istiyorum ve daha birçok şey olmak istiyorum senle sevgilerimi iletirim.:)

13. berna kayar

berna kayar Forum Okuru

Bernacım ne tesadüf benim de adım berna b2n seni çooooooooookkkkkk seviyorum ve hep seni görmek istemişimdir ama görüşemeyiz seninle malesef ama ben yinede senin küçükkenki şarkılarını dinliyorum .;):ar4fd::6::cah::parti::yyy::gezme:byyyyyyyyyyyy

14. xxx yyy

xxx yyy Forum Okuru

seni çok beyeniyoruz

15. acelya    demirel

acelya demirel Forum Okuru

berna sen herkeze fark attıggın için basarılar diliyorum :p sen dansın cekinmezliğin farklı konuydu :ohh:ohyandan

Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Bu adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum eski bir tanıdığa benziyor zaten ve o sesi of off ki ne offf
  2. Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Selam kızlar sizden Hümeyra Kimdir diye bilgi istiyor ve mümkünse bir de Hümeyra Resimleri pAYLAŞIN BENİMLE şimdiden çok mersi kızlar.
  3. Berna Arıcı Kimdir biyografisi var mı

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Berna Arıcı Kimdir bilen var mı Berna Arıcı hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan Berna Arıcı biyografi bilgilerini rica ediyorum.
  4. Vildan Atasever Kimdir, Resimleri Var mı diyenler buraya!

Vildan Atasever Kimdir Vildan Atasever Kimdir Fotoğrafları Yıldızı, Hülya Avşar'ın başrolünü oynadığı Kadın İsterse dizisi ile parlayan Vildan Atasever biyografisi bilgilerini bu yazımızda Vildan Atasever hayranları için paylaşıyor ve ayrıca Vildan Atasever resimleri de aktarıyoruz Melek'ler. Vildan Atasever Hacıoğlu 26 Temmuz 1981,Bursa doğumlu dizi ve sinema oyuncusudur. Vildan...
  5. berna karagözoğlu

2012 ye göre berna 12 yaşındamı ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. berna karagözoğlu hayatı

,
  2. fındık kurdu berna kaç yaşında

,
  3. berna karagözoğlu kaç yaşında

,
  4. berna karagözoğlu vikipedi,
  5. berna karagözoğlu kimdir,