Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya!

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Berna Karagözoğlu Hayatı ve Fotoları

Berna Karagözoğlu biyografisi

Sunuculuğunu Pınar Altuğ'un yaptığı, Bir Şarkısın Sen adlı programdan tanıdığımız Berna Karagözoğlu, herkesin sevgisini ve beğenisini topladı. Küçük yaşta yıldızı parlayan Berna Karagözoğlu kimdir haydi gelin bu yazımızda hepbirlikte Berna Karagözoğlu biyografisi bilgileri ile öğrenelim ve birde ile minik yıldızı markaj altına alalım:)

9 yaşındayken ''Bir Şarkısın Sen'' adlı yarışmada herkesinin gönlünü fetheden Fındıkkurdu Berna Kastomonu doğumlu. 9 yaşındayken Pınarbaşı ve Daday şenliklerinde sahne aldı. Babasının da kendisine bağlama çaldığı küçük yıldız için şimdiden gelecek vaat eden bir yapıya sahip olduğu söylendi.4. sınıfta Hırsız polis dizisindeki “İmkansız aşk” parçasını 6 yaşındayken söylemeye başladığı söyleniyor.

3 yıl aradan sonra yeniden başlayan Bir Şarkısın Sen adlı yarışmada genç bir kız olarak karşımıza çıkan Berna hala izleyicilerin ve programın gözdesi. Programdaki danslarının koreografileri kendine ait. Beraber şarkı söylemek istediği sanatçılar, Malatyalı İbrahim, Metin Çay, Hasan Yılmaz.

Berna Karagözoğlu Resimleri

Kadınlar Melektir
  2. sln berna nasılsın iyi misin
  3. sevgili fındığın kurdu olan berna hanımcım kız

hey fındık kurdu ben senin büyük bir hayranınım ve senin sesinide çooooooooooooook beğeniyoruz aslında tüm dünya beğeniyorda ama ben seni daha çoook beğeniyorum iyişalallah her işinde başarılı olursun tatlım seni çok seviyorum sana senden daha öok değer verenler le birlikte olursun iyişalallah tatlım
  4. :kutla:bernacım seni kutlaıkmmmmmmmmmmmmmmmmm başarılarının devamını dilerimmmmmmmmmmm;)
  5. slm berna nasılsın

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. berna karagözoğlu

,
  2. berna karagozoglu hayati

,
  3. fındık kurdu berna kaç yaşında

,
  4. berna karagözoğlu kimdir,
  5. berna karagözoğlu kaç yaşında,
  6. berna karagözoğlu şimdiki hali,