gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

berna karagözoğlu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 ye göre berna 12 yaşındamı ?

berna karagözoğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berna Laçin'den büyük gaf

Berna Laçin'den büyük gaf

Berna Laçin'den büyük gafTelefonla yayınına bağlanan izleyiciye söylediği kelime programın konuğunu da çok şaşırttı... Aylardır Atv’de Berna Laçin’in sunumuyla ekrana gelen ‘Kadın Olmak’ programı gündüz kuşağında yayınlanan kadın programlarına farklı bir boyut getiren Berna Laçin'den büyük gaf. İzleyenlerin de telefon bağlantısıyla canlı yayına katılma olanaklarının bulunduğu programda,...
  2. Berna Laçin'in Gösterişli Evi

Berna Laçin'in Gösterişli Evi

Berna Laçin'i severim reklamdan uzak işini yapar...Güzel oyuncunun evinin kapılarını siz meleklerime açıyor buyrun melekler :tik: Berna Laçin’in Kandilli’deki evi renkli aksesuvarlarla dolu. “Gösterişli ve göz alıcı şeyler tam bana göre” diyen oyuncu, bir biblo dükkanı kadar zengin ve eğlenceli hale getirdiği evinin kapılarını InStyle Home dergisine açtı. Berna Laçin (39) ve eşi...
  3. Berna Laçin hayatı

Berna Laçin hayatı

berna laçin hayatı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler Oyunculuğunu çok başarılı bulduğum ve kendisini de çok güzel ve zarif bulduğum Berna Laçin hakkında bilgiler sunuyorum bu yazımızda Melek'ler. Adı Soyadı: Berna LAÇİN Doğum Tarihi: 20-08-1970 Doğum Yeri: İzmir Eğitim: İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü 1970’de İzmir’de doğan Berna...
  4. Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

bir şarkısın sen programında ki Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında acaba biliyor musunuz? Bu kız çok küçüktü ne ara büyüdü acaba çabuk mu gelişti yaşını merak ettim:S
  5. Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya!

Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya!

Berna Karagözoğlu Hayatı ve Fotoları Berna Karagözoğlu Biyografisi Sunuculuğunu Pınar Altuğ'un yaptığı, Bir Şarkısın Sen adlı programdan tanıdığımız Berna Karagözoğlu, herkesin sevgisini ve beğenisini topladı. Küçük yaşta yıldızı parlayan Berna Karagözoğlu kimdir haydi gelin bu yazımızda hepbirlikte Berna Karagözoğlu biyografisi bilgileri ile öğrenelim ve birde ile minik yıldızı markaj...

Sayfayı Paylaş