gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Berna Laçin Cinayet Soruşturması İçin İfade Verecek

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

berna laçin berna laçin haberleri

Sevgili melekler, ünlü oyuncu Berna Laçin bir cinayet soruşturması için ifadeye çağrıldı. Haberin devamı, Berna Laçin haberleri şöyle..

2005 yılında Küçükçekmece'de kimliksiz bir kadın öldürülmüş halde bulunmuştu. Geçtiğimiz günlerde İstanbul polisine mesaj gönderen bir kişi kadının öldürülmeden önce bir kişiyle konuştuğunu ve ismini hatırlamadığı bu kişinin kadından bahsederken "Berna Laçin'in evinde hizmetçilik yapıyormuş. Ama daha sonra olaylı bir şekilde ayrılmış" dediğini iddia etti. Bu ihbar üzerine Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı sunucu ve oyuncu Berna Laçin'in ifadesinin alınmasını istedi. Şu sıralar Bodrum'da olan Berna Laçin'in İstanbul'a dönmesinden sonra ifadeye çağrılacağı öğrenildi. (Vatan)

BENİ İŞLETİYORLAR SANDIM

hurriyet.com.tr'ye konuşan Berna Laçin " Beni iki üç ay önce bir komiser aradı. Bir cinayet soruşturması için ifademe başvurmak istediklerini söylediler. Ben de 'işletiyorlar' diye düşündüm. Şimdi haberi öğrenince gerçek olduğunu anladım. Benim yanımda çalışanlardan biri 10 sene , diğeri ise 15 seneye yakın çalıştı. Hiçbiriyle de olaylı bir şekilde ayrılmadım. Belki denemek amacıyla bana gelenlerden biri olabilir. İstanbul'a dönünce ayrıntıları öğreneceğim" dedi.

Berna Laçin Cinayet Soruşturması İçin İfade Verecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pazartesi ifade verecek

Pazartesi ifade verecek

Manken Güzide Duran'a ilişkin bazı beyanlarında hakaret unsuru bulunduğu iddiasıyla açılan dava kapsamında ifadesinin alınabilmesi için aranan Yeşim Salkım'ın mazeretinin olduğunu söyleyen Kurban, "Yeşim Hanım şu an Bozcaada'da dizi çekimleri yapıyor. Zaten Yeşim Salkım'ın orada olduğunu Yağmur Ajans'tan aldığımız bir belgeyle mahkemeye sunduk. Salkım bundan önceki duruşmasında yurt...
  2. Popçu Çelik Cinayetle İlgili İfade Verecek

Popçu Çelik Cinayetle İlgili İfade Verecek

Ergenekon soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz, emekli binbaşı İhsan Güven ile eşi Sibel Güven'in Tuzla'daki evlerinde öldürülmesine ilişkin davada şarkıcı Çelik'in de dinlenmesini istedi. Ergenekon soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz, emekli binbaşı İhsan Güven ile eşi Sibel Güven'in Tuzla'daki evlerinde öldürülmesine ilişkin 7 sanığın yargılandığı...
  3. Berna laçin daldan dala atlıyor

Berna laçin daldan dala atlıyor

tv de yemek programı sunan oyuncu şimidide yeni bir diziye imza atıyor..Bu seferde Berna Laçin karşımıza bakalım hangi rolde çıkacak YENİ BİR DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR! UZUN SÜREDİR DİZİ YAPMAYAN BERNA LAÇİN, YENİ BAŞLAYACAK BİR DİZİDE OYNAYACAK.... Berna Laçin, 'Aşkın Gözü Kör' isimli romantik komedi dizisiyle ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini aynı zamanda...
  4. Berna Laçin hayatı

Berna Laçin hayatı

berna laçin hayatı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler Oyunculuğunu çok başarılı bulduğum ve kendisini de çok güzel ve zarif bulduğum Berna Laçin hakkında bilgiler sunuyorum bu yazımızda Melek'ler. Adı Soyadı: Berna LAÇİN Doğum Tarihi: 20-08-1970 Doğum Yeri: İzmir Eğitim: İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü 1970’de İzmir’de doğan Berna...
  5. Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

Bu konu; berna laçin diyeti hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların korkulu rüyası fazla klilolar, onları her türlü yollara başvurmaya itiyor zaman zaman. Ekranlardan sevilen ünlülerin zayıflama sırları da bunların arasında. Son zamanlarda kilo veren ünlü isimlerden biri de Berna Laçin. Berna Laçin uyguladığı diyetle 6 ayda sağlıklı bir şekilde 8 kilo vermiş. Nasıl mı ?...

Sayfayı Paylaş