gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Berna laçin daldan dala atlıyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

tv de yemek programı sunan oyuncu şimidide yeni bir diziye imza atıyor..Bu seferde Berna Laçin karşımıza bakalım hangi rolde çıkacak

YENİ BİR DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR!
    UZUN SÜREDİR DİZİ YAPMAYAN BERNA LAÇİN, YENİ BAŞLAYACAK BİR DİZİDE OYNAYACAK....

Berna Laçin, 'Aşkın Gözü Kör' isimli romantik komedi dizisiyle ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Senaryosunu ve yönetmenliğini aynı zamanda Laçin7in yakın arkadaşı olan 'hatırla Sevgili' dizisinin yönetmeni Ümmü Burhan'ın yapacağı dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor.

Laçin dizide 30'lu yaşlarda evlenip çocuk yapmak isteyen ancak aradığı erkeği bulamayan şehirli bir kadını canlandıracak. Laçin'e Doğulu ve maço erkek rolünde Emre Kınay eşlik edecek.

Berna laçin daldan dala atlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fecre dal!.

fecre dal!.

fecre dal ne demek fecre dal yılın şarkısı.. fecre dal!.. fedai cembiyeleri ile cenkte kaldi, surlarimda kahpe uyuya daldi. suretim şarap misali eskidikce degeri artti. serserim,serim giotin alti. kalbimde senede kac kez birisi idam aldi? şaibelerim şairimdi, şakaci mecburi sifatti. rihtimlarimdan gemiler kalkti, yolcular agirladim agir agir. revanlarim.. guneştim...
  2. Dal

Dal

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir. Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir. Dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.Üzerleri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu agaç dallari görmek, biraz sabrettiginiz...
  3. Sosyolojinin Dalları.

Sosyolojinin Dalları.

sosyolojinin işlevi sosyolojinin işlevleri BİLGİ SOSYOYLOJİSİ :Bilgi sosyolojisinin temel konusu uygarlık, kültür toplum sınıf ve grup tiplerine göre öncelikli bilgi türlerinin vebiçimlerinin araştırılmasıdır. Bilgi sosyolojisi ayrıca, değişik toplum yapılarına göre bilginin ve bilgiyi oluşturan ve yayankişilerin rolleri, bilginin yayılması ve biçimlerinin toplumsal anlamı, bilgi türleri...
  4. Sosyoloji Dalları

Sosyoloji Dalları

Sosyolojinin gelişmesiyle, toplumlara ve topluluklara yönelik yapılan ilmî çalışmalar sonucunda bir çok sosyolojik disiplin ortaya çıkmıştır. Bunlardan en önemlileri aşağıda sıralanmıştır: Ahlâk Sosyolojisi. Askeri Sosyoloji. Beden Sosyolojisi. Bilgi Sosyolojisi. Bilim Sosyolojisi. Çalışma (Endüstriyel) Sosyolojisi. Din Sosyolojisi. Eğitim Sosyolojisi. Folk Sosyolojisi. Gender Sosyolojisi....
  5. Berna Laçin hayatı

Berna Laçin hayatı

berna laçin hayatı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler Oyunculuğunu çok başarılı bulduğum ve kendisini de çok güzel ve zarif bulduğum Berna Laçin hakkında bilgiler sunuyorum bu yazımızda Melek'ler. Adı Soyadı: Berna LAÇİN Doğum Tarihi: 20-08-1970 Doğum Yeri: İzmir Eğitim: İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü 1970’de İzmir’de doğan Berna...

Sayfayı Paylaş