gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

bernam07 Nice Yıllara;)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yeni yaşın önce sağlık, huzur ve mutluluk ve ardından dilediğin tüm güzellikleri getirsin. İyiki doğdun herşey gönlünce olsun nice yıllara:) [​IMG]

bernam07 Nice Yıllara;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okyanus Gözlüm Nice Yıllara:)

Okyanus Gözlüm Nice Yıllara:)

Bazı duygular vardır ki dile getirilemez tarifi imkansızdır,ne yazsanızda desenizde sizi tatmin etmez yetinmezsiniz. Bazı sevgiler vardır ki dünyanın tüm servetinide dökseniz o sevgiyi satın alamazsınız.Karşılıksız,katıksız ve doyasıya bir sevgidir o.. Bazı anlar vardır ki daha dün gibi gelir insana ne kadar da çabuk geçmiş dersiniz oysa seneler geçmiştir gerçeğinde.Bir dönüp baktığınızda...
  2. arzuzu Nice Yıllara ;)

arzuzu Nice Yıllara ;)

İyi ki doğdun tatlım nice yıllara olsun yeni yaşın da gönlünden ve aklından geçen tüm dilek ve hayallerinin bir bir gerçeğe dönmesi dileklerimle....
  3. Smiley Nice Mutlu Yıllara :)

Smiley Nice Mutlu Yıllara :)

Huzur, mutluluk ve sağlık içinde olmanı dilediğim nice seneleri, eşin ve çocuklarınla yuvanda gönlünce geçirmeni diliyor, doğum gününü kutluyorum Smiley...
  4. SEROŞ Nice Mutlu Yıllar!

SEROŞ Nice Mutlu Yıllar!

Sevgili SEROŞ, tüm sevdiklerinle birlikte, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeni diliyor, doğum gününü kutluyorum. Nice senelere..:kiss:
  5. Nice Yıllara Beyza21

Nice Yıllara Beyza21

Artık kaç yıl oldu saymıyorum ama ben hep olduğumdan beri sen hep vardın... Sen olduğundan beri de sanki ben hep varım... Melekler mekanı sayesin de tanıdığım ve iyiki tanımışım dediğim Beyza21 bacım, sen benim sadece dostum değil bacım oldun, sırdaşım kardeşim oldun... Kimselere anlatamadığım derdimi sevincimi herşeyimi rahatlıkla paylaşabildiğim yeri geldi benimle ağladın yeri geldi benimle...

Sayfayı Paylaş