gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berrak Tüzünataç kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

berrak tüzünataç kimdir, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmler,
    En son "Elveda Rumeli" adlı dizide Vahide karekterini canlandıran Berrak Tüzünataç hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda...

02 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğdu.
    İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu.
    Number 1 TV'de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan'ın 'Organize İşler''Ödünç Hayat'ta rol aldı. Elveda Rumeli adlı Tv dizisinde Vahide karakterini canlandırmaktadır. filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım atan Tüzünataç.

Filmografi

Affedilmeyen
    Elveda Rumeli
    Organize İşler
    Ödünç Hayat
    Beyza'nın Kadınları

Berrak Tüzünataç kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Tüzünataç konuştu…

Berrak Tüzünataç konuştu…

Rol aldığı projeler kadar Okan Bayülgen ile ilişkisiyle de adından söz ettiren Berrak Tüzünataç, şu sıralar biraz öfkeli… Bayülgen ile ortak projelerde yer almasını eleştirenlere sert yanıt veren 23 yaşındaki oyuncu, “İki insanın keyifli işler yapacaklarını düşünmeleri kadar normal bir şey yok. Ne karşımdaki insan ilişkiyi suistimal edecek biri, ne lehime kullanacağım şapşal bir insan, ne de...
  2. Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

vahide resimleri berrak tüzünataç vahide elveda rumeli resimleri berrak tüzünataç vahidenin
  3. Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

berrak tüzünataç tüzünatac ezel bade kim elveda rumeli oyuncular elveda rumeli oyuncuları Dizideki gizemini hala korumakta olan güzel oyuncuyu biraz daha yakından tanımakta fayda buluyorum.. Bakalım Berrek Tüzünataç kimmiş...? Sinema ve dizi oyuncusu olan Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğmuştur.Eğitim Durumu: Lisans (devam ediyor..) İstanbul Üniversitesi İşletme...
  4. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
  5. Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, berrak tüzünataç muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'a bu sezon dahil olan Berrak Tüzünataç, oyunculuğuyla ilgili olarak gelen eleştirilerden dolayı çok bunalmış olacakki, yapımcıdan kendisini öldürmesini istedi. Dizide Mihrünnisa rolünü canlandıran Tüzünataç yapımcıya “Dizinin Mart’ta bitmesini beklemeden beni lütfen hemen öldürün”...

Sayfayı Paylaş