gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyılda!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl dizi oyuncuları, muhteşem yüzyıl berrak tüzünağaç Ekranların reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl yeni sezona daha başlamadan kadrosuna dahil ettiği güçlü oyuncu isimleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dur durak bilmeyen Muhteşem Yüzyıl dizisinin yapımcıları diziye birçok ünlü ismin yanısıra son olarak Berrak Tüzünağaç'ı dahil ettiler.

Dizi de Mihrinisa Sultan karakteri ile karşımıza çıkacak olan Berrak Tüzünağaç haberinin detayları sizlerle...
    berrak tuzunagac.jpg muhtesem yuzyil.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım bu ne hız :S Yakında piyasada boşta artist kalmayacak. Ben de son transferlerinin Meltem Cumbul olduğunu okudum BURADA. Gerçi orda da yazdığı gibi bu isimleri basına ifşa eden bir köstebek varmış ve peşindelermiş hahaha

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hey Melekler Mekanı sakinleri, eğer içinizde Muhteşem Yüzyıl'da yeni sezon için teklif alıp oynayacak varsa ve söylemiyorsa bakın günahım boynunuza ha :puha:

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Az önce sana msn üzerinden de söyledim ama buradan da dur söyleyeyim hahaha Bana da teklif geldi hemde çok önemli başrol tekliflerinden bir kalemde geri çevirdim:D:D Yoğun iş tempom özel ve iş hayatım yeterince dolu zaten o yüzden ısrarlara rağmen düşünmeden naş naş dedim:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allaahıımmm :puha:

MaWiM bunu beğendi.
Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyılda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Tüzünataç konuştu…

Berrak Tüzünataç konuştu…

Rol aldığı projeler kadar Okan Bayülgen ile ilişkisiyle de adından söz ettiren Berrak Tüzünataç, şu sıralar biraz öfkeli… Bayülgen ile ortak projelerde yer almasını eleştirenlere sert yanıt veren 23 yaşındaki oyuncu, “İki insanın keyifli işler yapacaklarını düşünmeleri kadar normal bir şey yok. Ne karşımdaki insan ilişkiyi suistimal edecek biri, ne lehime kullanacağım şapşal bir insan, ne de...
  2. Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

vahide resimleri berrak tüzünataç vahide elveda rumeli resimleri berrak tüzünataç vahidenin
  3. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
  4. Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, berrak tüzünataç muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'a bu sezon dahil olan Berrak Tüzünataç, oyunculuğuyla ilgili olarak gelen eleştirilerden dolayı çok bunalmış olacakki, yapımcıdan kendisini öldürmesini istedi. Dizide Mihrünnisa rolünü canlandıran Tüzünataç yapımcıya “Dizinin Mart’ta bitmesini beklemeden beni lütfen hemen öldürün”...
  5. Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılmıyor!

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılmıyor!

berrak tüzünataç muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl, berrak tüzünataç haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan bir haberde Berrak Tüzünataç'ın oyunculuğunun halk tarafından beğenilmediği ve bu durumdan bunalan Tüzünataç'ın diziden ayrılmak istediği iddiaları yer almıştı. Tüzüntaç'ın bu isteğinden sonra da, yapım şirketinin ünlü oyuncunun yerine Kıvılcım Ural'la anlaştığı...

Sayfayı Paylaş