gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Berrak Tüzünataç ve Ertan Sabah Aşkı tamyol

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ertan sabah Yahu bir türlü bu dizide oynayan insanların aşk yaşamalarını anlamıyorum. Oysa ben berrak tüzünataç'ı oğullarımdan birisine alcaktım ya aşk olsun berrak aşk olsun aç koynunu kuş dolsun :dil::dil::samar:
    BERRAK TÜZÜNATAÇ YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI..

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, 'Elveda Rumeli' dizisinde eiştesi Alex'i oynayan Ertan Saban ile aşk yaşamaya başladı. Sevgililer Ortaköy'de bir mekanda geçtiğimiz gecce baş başa eğlenirken görüldü. Çift daha sonra Ertan Saban'ın evine gitmiş.

Berrak Tüzünataç ve Ertan Sabah Aşkı tamyol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Tüzünataç konuştu…

Berrak Tüzünataç konuştu…

Rol aldığı projeler kadar Okan Bayülgen ile ilişkisiyle de adından söz ettiren Berrak Tüzünataç, şu sıralar biraz öfkeli… Bayülgen ile ortak projelerde yer almasını eleştirenlere sert yanıt veren 23 yaşındaki oyuncu, “İki insanın keyifli işler yapacaklarını düşünmeleri kadar normal bir şey yok. Ne karşımdaki insan ilişkiyi suistimal edecek biri, ne lehime kullanacağım şapşal bir insan, ne de...
  2. Berrak Tüzünatac ve Nejad Isler

Berrak Tüzünatac ve Nejad Isler

Haberi okuyunca sasirdim :) bu iki ünlünün bir iliskisi oldugundan bile haberim yoktu :D Okadar sevgili degisiyorlar ki artik kimin eli kimin cebinde belli degil...Gelelim habere... Son olarak Star TV'nin sevilen dizisi "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi" ile izleyici karşısına çıkan Nejat İşler, önceki akşam Berrak Tüzünataç ile Etiler'deki Günaydın Restoran'daydı. Baş başa...
  3. Berrak Tüzünataç ve Mert Fırat

Berrak Tüzünataç ve Mert Fırat

berrak tüzünataç sevgilisi mert fırat aşkı birlikteler resimleri haberleri burada arkadaşlar 1984 doğumlu güzel manken ve yeni oyuncu http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187927-berrak-tuzunatac-kimdir.html?langid=2 diye merak edenler için bilgiler aktarmıştık hayatı hakkında... http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/159995-kapali-carsi-atv.html adlı dizide rol alan Mert Fırat ve Berak...
  4. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
  5. Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, berrak tüzünataç muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'a bu sezon dahil olan Berrak Tüzünataç, oyunculuğuyla ilgili olarak gelen eleştirilerden dolayı çok bunalmış olacakki, yapımcıdan kendisini öldürmesini istedi. Dizide Mihrünnisa rolünü canlandıran Tüzünataç yapımcıya “Dizinin Mart’ta bitmesini beklemeden beni lütfen hemen öldürün”...

Sayfayı Paylaş