gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berrak Tüzünataç'tan çarpıcı açıklamalar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şu an iyi bir eş olacak durumum yok buda Sütçü Ramiz`ın kızından şarpıcı açıklamalar... Evliliği aklına bile getirmeyen Berrak Tüzünataç, "Şu an kendimi düşünüyorum. İyi bir eş olacak durumum yok" dedi.

Makedonya`da çekilen `Elveda Rumeli` dizisinde Sütçü Ramiz`in kızı Vahide`yi canlandıran oyuncu Berrak Tüzünataç çarpıcı açıklamalarda bulundu. En son ünlü şovmen Okan Bayülgen ile birliktelik yaşayan ancak ayrılan güzel oyuncu, 5-10 yıl evliliği düşünmediğini belirtti. Tüzünataç şunları söyledi:

"Kendimle ilgili yapmak istediğim daha bir sürü şey var. Dahası, kendimle eşit olarak bile kimseyi düşünemiyorum. Kendimi düşünüyorum açıkçası. İyi bir eş olabilecek durumda değilim. Kendimi oyunculukta tatmin etmeden kimseyi mutlu edemem. Onun için şu an evlilik hiç aklımda olan bir şey değil. Kafamda kurduğum istediğim çok şey var. Bunları hallettikten sonra ancak evlilik hayalleri kurabilirim. Ben her zaman gerçeklerle yaşarım." Oyunculuktan büyük bir keyif aldığını da vurgulayan Tüzünataç şöyle devam etti:

KENDİNE YATIRIM YAPACAK

"Sette bana verilen görevi iyi yapmak için ne kadar çalışmam gerekiyorsa hiç şikayet etmeden saatlerce çalışırım. Konservatuvar eğitimim yok ama workshoplar`a katıldım. Ben, yazarlık, heykeltıraşlık, aşçılık gibi oyunculuğun da insanın içinde olduğuna inanıyorum. Kendime bu konuda yatırım yapmayı planlıyorum. Onun için evlilik konusunu hiç aklıma getirmiyorum."
    berrak ablanın haberlerini yazalım

Berrak Tüzünataç'tan çarpıcı açıklamalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Tüzünataç'ın Feryadı

Berrak Tüzünataç'ın Feryadı

BERRAK TÜZÜNATAÇ’IN FERYADI KARŞILIK BULDU. ZEKİ DEMİRKUBUZ’LA NE KONUŞTU ? İki yıl önce verdiği bir röportajda, “Yavuz Turgul, Zeki Demirkubuz gibi sanat filmiçeken yönetmenler benimle çalışmaz. Çünkü, medya sayesinde ‘commercial’ (kâr amacı güden) bir imajım var. Bu yüzden sinemaya hizmet eden filmlerde yer alma şansım yok oluyor” diyen Berrak Tüzünataç’ın feryadı karşılık buldu. Berrak,...
  2. Selda Alkor'dan çarpıcı açıklamalar

Selda Alkor'dan çarpıcı açıklamalar

'Sinema Onur Ödülü'nü alan ve birçok dizide oynadığı karakterlerle gönüllerde taht kuran Selda Alkor çarpıcı açıklamalar yaptı. Frankfurt Film Festivali'nde geçtiğimiz aylarda 'Sinema Onur Ödülü'nü alan ve birçok dizide oynadığı karakterlerle gönüllerde taht kuran Selda Alkor çarpıcı açıklamalar yaptı. Gençlerden Nurgül Yeşilçay'ı çok beğendiğini, kızı gibi gördüğünü belirten usta sanatçı,...
  3. Şarkıcı Gülşen'den çarpıcı açıklamalar

Şarkıcı Gülşen'den çarpıcı açıklamalar

gülşen, beyaz şov, beyaz show, hayatı, çocukluğu, açıklamaları ve merak ettiğiniz tüm haberleri burada arkadaşlar. Beyaz Show'a konuk olan şarkıcı Gülşen, hayatı hakkında o kadar çok şaşırtıcı açıklamalar yaptı ve izleyenlerin "yaşaması bile muzice" demesine neden oldu. İşte o haber Melek'ler! BU hafta “Beyaz Show”a “İzmir Çetesi” oyuncuları Kenan Ece ve Mustafa Üstündağ ile...
  4. İbo'nun dansözü Didem'den çarpıcı açıklamalar

İbo'nun dansözü Didem'den çarpıcı açıklamalar

ibrahim tatlıses, dansöz didem, 2. sayfa programı, röportajı, açıklamaları, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar İbrahim Tatlıses, uzun yıllardır dansöz Dimem'le birlikte çalışıyordu, ta ki Didem bikinili görüntülenene kadar... Bikinili görüntülerinden sonra http://www.meleklermekani.com/magazin/195076-ibrahim-tatlises-oryantal-didemi-isten-kovdu.html İşten çıkarıldığını basından duyan...
  5. İşte Berrak Tüzünataç'ın Muhteşem Yüzyıl'daki İlk Görüntüleri!

İşte Berrak Tüzünataç'ın Muhteşem Yüzyıl'daki İlk Görüntüleri!

berrak tüzünataç, muhteşem yüzyıl berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri Sevgili melekler, sizlerle daha önce paylaştığımız haberlerde Muhteişem Yüzyıl'ın yeni sezon kadrosuna kattığı ünlü isimlerden birinini Berrak Tüzünataç olduğunu yazmıştık. Dizide Barbaroz Hayrettin Paşa'nın kızı Mihrünnisa Hatun'u canlandrıacak olan Berrek Tüüznataç'in ilk resimleri basına dağıtıldı. Mihrünnisa...

Sayfayı Paylaş