gebe
  1. berrin--

berrin-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

berrin

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında berrin-- tarafından paylaşıldı.

yeni üyeyim tarot açtırmak istiyorum

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Aramiza Hosgeldiniz...
    Tarot baktirmadan önce uymaniz gereken kurallar :

Tarot açtırma kuralları;
    1- Öncelikle bana (handanca) açılım yaptırmanız için 30 konuya yorum yazarak mesaj sayınızı 30 yapmalısınız.

2- Tekrar açılım talepleri için 15 gün geçmeli ve mesaj sayınız 50'nin üzerinde olmalı.
    3-Daha sonraki mesajlar için 15 günlük bekleme süresi aynı olup, sitedeki aktivitenize görede cevaplandırılacaktır.
    Kurallar bir siteme girene kadar uygulanacaktır.

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin tatlım ancak tarot uzmanı Handanca Hanım bayram ve güzel özel sebeplerle aramıza henüz daha dönmedi, biraz daha sabretmen lazım

berrin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esmaul Hüsna Ya BERR

Esmaul Hüsna Ya BERR

ya berr ya berr duası esmaül hüsna ile dilek yaberr fazileti Berr : Kullarına şefkatli olan, iyilik yapan Cenab-ı Hak buyuruyor: "Gerçekten biz bundan önce O'na yalvarıyorduk. Çünkü iyilik eden, esirgeyen ancak O'dur." (1) Bu ismin kullar içinde kullanılabileceğini şu ayetde görüyoruz: "Anne babasına iyi davranan biriydi, zorba ve, isyankâr değildi." (2) Ber isminin...
  2. oyuncak bebeğim berrin :))))

oyuncak bebeğim berrin :))))

Kızlar bu benim oyuncak kızım berrin. üzerindeki yeleği kendi ellerimle ördüm.düz bi model ama azıcık ördüm,pul filan diktim hoby olsun uğraş olsun die.
  3. Berrin nasıl iyileşti

Berrin nasıl iyileşti

berrin nasıl iyileşti, cilt sorunları nasıl geçti, haberleri ve merak ettikleriniz burada arkadaşlar. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin Berrin'i cilt sorunlarından kurtuldu peki nasıl; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'ler:) 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' nin Berrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzündeki problemden nasıl kurtulduğu tartışma konusu oldu. Bir çok firmanın "...
  4. Berr-In A Amor 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Elbiseleri...Bunlara Bayılacaksınız.....

Berr-In A Amor 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Elbiseleri...Bunlara Bayılacaksınız.....

Berr-In A Amor İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Berr-In A Amor 2012 Elbiseleri Hem şık hem rahat yaz için uygun Berr-In Elbiseleri sizi herkesten farklı gösterecek...Güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan bu elbiseler...Yaz içinde rahat ve ferah sıkmayan elbiseler....
  5. Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

ben onu çok sevdim dizisi oyuncuları, ben onu çok sevdim idil fırat, idil fırat kimdir Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Adnan Menderes'in eşi Berrin Hanımı başarılı oyuncu İdil Fırat canlandıracak. İşte İdil Fırat hakkındaki bilgilerimiz... 5 Kasım 1972 tarihinde Ankara’da doğan İdil Fırat, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar...

Sayfayı Paylaş