gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

bershka bershka 2011 2011 kış kış koleksiyonu
    Özellikle gençlerin yakından takip ettiği markalardan biri olan Bershka 2011 kış sezonu için hazırladığı koleksiyonunutanıttı. Koleksiyonda ilk göze çarpan parçalar ise; deri ceketler, örgü atkı ve şapkalar, dar pantolonlardan oluşuyor...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bershka'nın ürünleri çok güzel oluyor, bende takip ediyorum ve beğenerekte giyiniyorum :) Bershka'da hem kalite, hemde tarz her daim mükemmel bence :) Bu sezon ki pantolonları dehşet, kesinlikle tavsiye ederim :D
    Paylaşımın için tşkler canım :)

Bershka 2011 Kış Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara 2011 kış koleksiyonu

Zara 2011 kış koleksiyonu

zara kış koleksiyonu 2011 zara 2011 kış koleksiyonu modası 2011 Zara yeni koleksiyonunu sizlere tanıtmak istiyorum.Koleksiyona genel olarak baktığımızda son derece salaş,uzun kazak ve eteklerin hakim olduğunu görüyoruz.Koyu renklerin ağırlıkta olduğu Zara kış koleksiyonundan sizler için seçtiğim modelleri sunuyorum
  2. Bershka 2011 Yaz Koleksiyonu

Bershka 2011 Yaz Koleksiyonu

bershka 2011 yaz koleksiyonu bershka 2011 bahar koleksiyonu bahar 2011 yılının gençler için tasarlanmış en cıvıl cıvıl koleksiyonu Bershka'dan geliyor meleklerim.Çılgın gençliğin bir nebze daha arttığı zamanda,tam gençlerin kanını ısıtıcak harika tasarımlar onlar için tasarlanmış.Çantasıyla ,ayakkabısıyla ,şortlarıyla baştan aşağı benliğini bulacağınız tasarımlara göz gezdirin gençler ve...
  3. 2011 Gucci Kış Koleksiyonu

2011 Gucci Kış Koleksiyonu

Gucci 2011 Kış tasarımını sundu.Harika modeller yine Gucci farkı ile sevenleriyle buluşuyor.Koleksiyonunda deve tüyü kullanan Gucci,mantolarıyla dikkat çekiyor.Püsküllü kazaklar ,diz üstü çizmeler,kadife elbiseler;Siyah, petrol mavisi ve yeşilin ağırlıklı olduğu bu kolesiyonda zevkinize göre model bulabilirsiniz.
  4. Bershka Bahar 2011 Koleksiyonu

Bershka Bahar 2011 Koleksiyonu

bershka 2011 bahar koleksiyonu bershka 2011 bahar koleksiyonu Baharın yaklaşmasıyla bahar koleksiyonları gündemde... Gençler için hem uygun fiyata hem de değişik tarzlarda bol alternatif sunan Bershka'nın bahar 2011 koleksiyonuna bakınca insanın içi açılıyor...
  5. bershka yaz 2011 koleksiyonu

bershka yaz 2011 koleksiyonu

yaz geliyor gardolaplarımızda yazlıklara yer açarken bu güzel cıvıl cıvıl cicişlere bakmadan geçmeyin sakınnn :D:D Bershka Yaz 2011 Lookbook cıvıl cıvıl renklerin olduğu dantel detaylar,çiçek desenleri ve çizgiler sıklıkla kullanılmış görünüyor.Tulum modası bu yazda yerini bırakmamış.

Sayfayı Paylaş