gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beşibiryerde çay kullananlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba son zamanlarda zayıflamak isteyenler için oldukça popüler olan beşibiryerde diye bir çay varmış acaba aranızda kulllananlar varmı faydasını gördünüzmü birde yan etkileri olup olmadığını merak ediyorum acaba kullanmak güvenilirmi ki

beşibiryerde çay kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çay

Çay

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir . Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay...
  2. Beşibiryerde

Beşibiryerde

Rüyada beşibiryerde ile ilgili herhangi birşey görmek, eline çok mal geçeceği ve maddi kazanç belirtir. Rüyada besibiryerde ile ilgili herhangi birsey görmek, eline çok mal geçecegi ve maddi kazanç belirtir.
  3. progestan kullananlar

progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  4. Doğuş Beşibiryerde Albüm 2011

Doğuş Beşibiryerde Albüm 2011

albümler, 2011 albümler, doğuş yeni albüm, doğuş albüm resimleri, hakkında bilgi içn yazımıza buyrun arkadaşlaar. Doğuş Ulus Müzikten çıkardığı yeni albümünü sizlerle paylaşıyoruz melekler. Doğuşda yeni albüm çıkaranlar arasındaki yerini aldı buna en cok sevinen doğuş hayraları olacaktır :D:D Doğuşun yeni albümünde toplam 5 adet şarkı bulunuyor melekler; Doğuş Beşibiyerde 2011...
  5. Duphaston kullananlar

Duphaston kullananlar

Duphaston kullanan var mı ? Duphaston kullanırken neler yaşadıınız ? Adetleriniz kaç günde bir oluyordu ve sizler bu hapı kullandıktan ne kadar sonra regl oldunuz. Yada regl sürenizi kaç kutu haptan sonra düzene bindirdiniz. Sevgili arkadaşlarım, bu hapı kullandıysanız, sizin gibi bu hapı yeni kullanmaya başlayacak insanların sorularını yanıtlayabilirsiniz. Bu hap size iyi geldi mi ? Kilo...

Sayfayı Paylaş