gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beşiktaş dinamo kiev maçı kaç kaç bitti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bugün maşı kaçırdım beşiktaş dinamo kive maç sonucu nedir kaç kaç bitti arkadaşlarım bilen var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Dün gece oynanan Dinamo Kiev-Beşiktaş maçında galibiyet 90+4. dakikada Garmash'ın golüyle,ev sahibi takım D.Kiev'in oldu.Dinamo Kiev takımı bu galibiyetle puanını 5'e yükseltti ve 2. sıraya çıktı. Beşiktaş ise 3 puanla 3. sıraya geriledi.Siyah-beyazlı temsilcimiz gruptaki 4. maçında 3 Kasım Perşembe günü İnönü Stadı'nda Dinamo Kiev'i konuk edecek. :)

beşiktaş dinamo kiev maçı kaç kaç bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masal bitti kaç kurtar kendini

masal bitti kaç kurtar kendini

Gece başlamışsa ve uyumak için acele etmiyorsa yüreğin; hala düşünecek hala yapılacak bir sürü işin ve bir sürü planın olduğunu söylüyorsa beynin; buna karşılık günün bütün yorgunluğunu belki de hiçbir şey yapmamana rağmen sana hissettiriyorsa bedenin... Üşüyorsan ama soğuktan değil. Susuyorsan ama korkundan değil. Gidiyorsan ama istediğin için değil ve arıyorsan ama bulmak için değil. Her...
  2. Masal bitti… Kaç… Kurtar kendini…

Masal bitti… Kaç… Kurtar kendini…

masal bitti kaç kurtar kendini masal bitti Gece başlamışsa ve uyumak için acele etmiyorsa yüreğin; hala düşünecek hala yapılacak bir sürü işin ve bir sürü planın olduğunu söylüyorsa beynin; buna karşılık günün bütün yorgunluğunu belki de hiçbir şey yapmamana rağmen sana hissettiriyorsa bedenin; konuşmak istiyorsa bir şeylere ulaşmak istiyorsa kalbin ama sadece yalnızlığın o ağır o derin...
  3. Beşiktaş Fenerbahçe Maç özeti 03.05.2012

Beşiktaş Fenerbahçe Maç özeti 03.05.2012

Maçın geniş özetine baktığımızda Fenerbahçe'nin de Beşiktaş'ında inanılmaz şekilde gol olacak pozisyonları kaçırdığını görüyoruz. Fenerbahçeli Melekler üzgünüm :D:D Yenildiniz :) http://www.youtube.com/watch?v=O_ryv-Z0atg
  4. Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Selam. Yarın akşam ki Türkiye Danimnarka maçının oynanış saatini öğrenmek istiyorum. İnşallah yenecez :D
  5. cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

Slm.Koyu cimbom taraftarıyım ama eşim kadar olamıyorum :) .Shalke maçının tarihini merak ediyorum, ne zaman saat kaçta maç?

Sayfayı Paylaş