gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beşiktaş Msn Nikleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

beşiktaş, msn nikleri, iletileri, süper beşiktaş sözleri, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili melekler,
    Beşiktaş taraftarı olan melekler için Beşiktaşla ilgili msn niklrini ekliyoruz:

*Beşiktaşliysan Ogun, Degilsen Itaat Et...

*Edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk
    *Beşiktaşliysan Ogun, Degilsen Itaat Et...

*Edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Beşiktaş''tan.

*Delikanli Adam Renkli Takim Tutmaz.Beşiktaşim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun...

*1903''de Doldu Yurekler, Yer Siyah Gok Beyaz Sampiyon Beşiktaş.

*Yillarca Kahrolsak Dertten Kederden.bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden.askimiz Harbiden Hemde Derinden.asla Vazgecmeyiz Beşiktaş Senden.

*Semtimiz Erkekler Semti, Asik Eder Herkesi, Uzerimden Eksilmesin Bayragimin Golgesi,Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz,ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz...

*Gün Dogdu Hep Uyandik Stadlara Dayandik Beşiktaşin Ugrunada Bayraklara Donandik Semtimiz Erkek Semti Asik Eder Herkesi Uzerimde Eksilmesin Bayragimin Golgesi Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz Ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz.

*Bazen Huzun,bazen Kader Senin Sevgin Bir Omre Bedel.Beşiktaş Sen Bizim Herseyimissin.

*Beşiktaş Diyerek Sana Yuz Vurduk,siyahin Yanina Beyazi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk Beşiktaş Sen Bizim Her Seyimizsin ..

*Gel Gunduzle Gece Olalim Gel Gokyuzunde Yildiz Olalim Seninle Sampiyonluklara Kosalim Haydi Bastir Kara Kartal''im.

*Yakisir Sana Yakisir,sana Sampiyonluk Yakisir,sen Alemde Teksin, Degisilmezsin,Beşiktaş Sen Bizim Herseyimizsin!

*Basin One Egilmesin Aldirma Kartal, Aldirma.en Buyuk Sen Degilmisin Aldirma Kartal, Aldirma Kartal Aldirma...

*Dunyada Iki Tur Taraftar Vardir:bjk''li Olanlar,bjk''li Olduklarinin Farkina Varamayanlar.

*Kara Kartalsin Goklerde Uzarsin 100 Yildir Yasarsin Cekemeyenler Kiskanalar Catlasin Bir Allahim Birde Sen Varsin.

*Siyahin Yanina Beyaz Koyduk Yillardir Bu Renklere Biz Bas Koyduk Yagmurlarda Camurlarda Stadlari Doldurduk Beşiktaş Sen Bizim Herseyimizsin

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Beşiktaş Msn Nikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arapça Msn Nikleri

Arapça Msn Nikleri

arapça duvar yazıları arapça melek yazısı melek allah yazısı nick amin BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA’ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ...
  2. msn nickleri güzel nikler

msn nickleri güzel nikler

nikler guzel nikler guzelnıkler güzelnikler ﮓadﭭcﭭ....... ﮓﭭﮧﺄ......ﮕﭭvﺂﬠﻩrﺙM: 1-)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM 2-)ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm 3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ 4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» 5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм... 6-)ÚÏtŕaejdéŔ 7-)Pﯼ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™ ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи... уα нιç уσкмυşυм gιвι...
  3. Galatasaray Msn Nikleri

Galatasaray Msn Nikleri

galatasaray, msn nikleri, süper nikleri, iletiler, en yeni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Galatasaray taraftarı meleklerimiz için galatasarayla ilgili msn nikleri ekliyoruz.. *Bas Koymusuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa''da Destan Yazdi Aslanlar, *Bas Koymusuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum...
  4. Fenerbahçe Msn Nikleri

Fenerbahçe Msn Nikleri

fenerbahçe, msn nikleri, en harika iletiler, süper nikler, yepyeni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Fenerbahçeli meleklerimiz için Fenarbahçeyle ilgili msn niklerimizi ekliyoruz.. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben...
  5. Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn'de Çift Renkli Nick Yaz Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır MSN Plus kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce Msn Plus durum kodları konusunu paylaşmıştık. Şimdi de merak edenler ve uygulamak isteyenler için Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır anlatmak istiyoruz.. :) Nickinizde Diğer Değişiklikler için Aşağıdakileri yapın..Kolay Gelsin RenkLer İçin Kodlar...

Sayfayı Paylaş