gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beşiktaş'ın Futbolcusu Gökhan Töre Omzundan Vuruldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gökhan töre, beşik taşın futbolcusu, beşiktaşlı gökhan töre

Sevgili melekler, futbol dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Beşiktaşlı yıldız futbolcu Gökhan Töre dün gece omzundan vuruldu. Eğlenmek için gittiği Esentepe'deki bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğrayan Töre'nin hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. İşte haberin detayları...

gökhan-töre.jpeg

Omuzundan vurulan ve hemen hastaneye kaldırılan Gökhan Töre ameliyata alındı. Silahlı saldırı sırasında Gökhan Töre dışında 5 kişinin daha yaralandığı öğrenildi.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Kavalcı, Gökhan Töre'nin silahlı saldırıya uğradığını doğruladı ve futbolcunun hastanede olduğunu belirterek sağlık durumunun kontrol altına alındığını söyledi.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA:

"Profesyonel futbol takımımızın oyuncusu Gökhan Töre, dün gece takım arkadaşları ile birlikte gittiği eğlence yerinde, bir saldırganın tabancasından çıkan kurşunun sekerek omuzuna isabet etmesi sonucu yaralanmıştır.

Saldırganın bir kadına ve ardından çevreye açtığı ateş sonucunda, eğlence yerinde bulunan 5 kişi daha yaralanmıştır. Oyuncumuzun saldırgan ile kesinlikle bir ilgisi yoktur. Polis, saldırgan ile ilgili soruşturmaya başlamıştır. Gökhan Töre, olayı takiben Florence Nightingale hastanesinde müşahede altına alınmış ve tedavisine başlanmıştır."

OLAYIN NEDENİ: KISKANÇLIK KURŞUNU

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrasında Gayrettepe'de bir barda eğlenmeye giden Gökhan Töre kıskançlık kurşununa hedef oldu.

Görgü tanıkların ifadesine göre barda eğlenirken bir bayanın erkek arkadaşına "Şu kızıl kafalı adam beni kesiyor. Ben rahatsız oldum" demesi üzerine kadının erkek arkadaşı silahını çekerek ateş etmeye çalıştı. Bar içinde yaşanan kovalamaca sonucunda sırtından yaralanan Gökhan Töre hastaneye kaldırıldı.

AHMET KAVALCI: VURAN ŞAHIS TESPİT EDİLDİ

Beşiktaş Futbol Komitesinden Ahmet Kavalcı "Gökhan Töre talihsiz bir olay yaşadı. Emniyet Görevlisi arkadaşlarımız olayı araştırıyorlar. Gökhan Töre'yi vuran şahıs tespit edildi" yorumunu yaptı.

Beşiktaş'ın Futbolcusu Gökhan Töre Omzundan Vuruldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Omzumda ağLa

Omzumda ağLa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ‘Töre’ genelgesi

‘Töre’ genelgesi

‘Töre’ genelgesi İl veya ilçe sosyal hizmet birimleri, 24 saat ulaşılabilecek şekilde görevlendirilen personelin iletişim bilgilerini, genel kolluk kuvvetlerine bildirecek. Kadın sığınma evi bulunmayan yerlerde, mağdurların ilgili yere sevkine kadar geçen sürede geçici olarak korunmalarının sağlanacağı otel, pansiyon ve misafirhane gibi yerler, oluşturulan komitelerce...
  3. Omzunda yıldızı var.

Omzunda yıldızı var.

Bir asker,namaz kılan (en zor şartlarda bile terk etmeyen) diğer askere sordu: "Arkadaş kaçıncı asırda yaşıyoruz ? Niçin kendini zahmete sokup her gün 5 defa namaz kılıyorsun. Namaz kılan asker, tam o sırada uzaktan görünen teğmeni gösterdi: -Şu insan; niçin yanından geçerken toplanıyor, selam veriyor ve bütün emirlerine itaat ediyorsun. "yat"dese yatıyor, "kalk" dese...
  4. Mersi Beşiktaş'ım

Mersi Beşiktaş'ım

Dün 4-1 yenip bizi mutlu ettin sonsuz teşekkürler...
  5. Sırtımdan vuruldum

Sırtımdan vuruldum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim...

Sayfayı Paylaş