gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

beşiktaşlı melişlerimize

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

ben fenerbahçeliyim ama siyeh ve beyaz benim vaz geçilmez renklerim arasındadır..beşiktaşlı meleklerimizlede paylaşmak istedim :D [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
beşiktaşlı melişlerimize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEŞİKTAŞLI nickler

BEŞİKTAŞLI nickler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. beşiktaşlılar buyrun karakartal avatarları

beşiktaşlılar buyrun karakartal avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Beşiktaşlılara özel nickler

Beşiktaşlılara özel nickler

* besiktasliysan Ogun, Degilsen Itaat Et... * edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Besiktas'tan. * delikanli Adam Renkli Takim Tutmaz.besiktasim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun... * 1903'de Doldu Yurekler, Yer Siyah Gok Beyaz Sampiyon Besiktas. * yillarca Kahrolsak Dertten Kederden.bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden.askimiz Harbiden Hemde Derinden.asla Vazgecmeyiz...
  4. minik melişlerimize

minik melişlerimize

minik melişlerimiz için şeker mi şeker datlu mu datlu cıvıl cıvıl kıyafetler...buyrun...
  5. beşiktaşlılar burayaaaa :D:D

beşiktaşlılar burayaaaa :D:D

baktım ki fenerliler 1907 ye kadar sayıyorda neden biz 1903 e kadar saymıyoruz dedim. haydin ozamannn bütün karakartalları buraya bekliyorum. beşiktaşlı olunmazzzzzzzzzz beşiktaşlı doğulurrr :beşiktaş: :beşiktaş:

Sayfayı Paylaş