gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beşiktaşlılar yaşadı Panpiş Bjk ye gelin geliyor :)))

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hilal cebeci kiminle evleniyor ? Kiminle evlenecek ? Arkadaşlarım yaşadınız ya BJK nin daha sırtı yere gelmez :) Panpişşş hanimiş panpiiiiş :D:D Tabiki BJK imiş panpişş şiiii kime diyorum :D:D Panpiş diyorum BJK ye gelin geliyor diyorum. Duymayan kalmasın. [​IMG]
    Panpiş Hilal Beşiktaş'a gelin gidiyor!
    Nam-ı diğer Panpiş Hilal Cebeci'den gündeme bomba gibi düşecek bir açıklama! Cebeci, bu yaz evleneceğini açıkladı!

Güzel sanatçı Hilal Cebeci, bomba gibi bir açıklama yaptı. Medyafaresi'nin 9. yıl kutlamasına katılan Cebeci, burada evleneceğini açıkladı.

Evleneceği kişinin adını sır gibi saklayan Cebeci, "Beşiktaş'a gelin gidiyorum" derken, bu yaz mevsiminde dünyaevine gireceğini söyledi.

Nam-ı diğer Panpiş Cebeci, "Panpişleriniz bu habere üzülmeyecek mi?" sorusunu "Onlar benim mutluluğumu ister, neden üzülsünler ki?" şeklinde yanıtladı.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vay anasınııı pampişş yengee :D:D

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    vay bee ama hiç hoşlanmam bukadından ben ya

Beşiktaşlılar yaşadı Panpiş Bjk ye gelin geliyor :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelde ye...

gelde ye...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yeni eğlence mekanı geliyor

yeni eğlence mekanı geliyor

meşhur Sortie de gelişmeler var eğlence mekanı adres mi değiştiriyor eğlence severler bu haberi okuyunuz...... BEYOĞLU'NU SORTİE'YE, TAŞIYACAK! SORTİE'NİN İŞLETMECİSİ EROL KAYNAR, LONDRA'DA İŞ YAPAN BİR İTALYAN RESTORANINI İSTANBUL'A GETİRMEYE HAZIRLANIYOR. KAYNAR YAZIN SEZONA 'MERHABA' DİYECEK SORTİE'YE İSE BEYOĞLU KONSEPTİNİ YERLEŞTİRMEK İÇİN SON HAZIRLIKLARI BİTİRDİ.. Eğlence...
  3. yeni geldim

yeni geldim

slm bayanlar güzel paylaşımlar temennisiyle geldim.
  4. Yep yeni BJK Duvar kağıtlar

Yep yeni BJK Duvar kağıtlar

bjk duvar kağıtları beşiktaş duvar kağıtları hareketli beşiktaş bjk hareketli Beşiktaşlı meleklerime benden birbirinden güzel ve yeni duvar kağıtları.. En Büyük BJK :D
  5. Acun Yeni Projelerle Geliyor!

Acun Yeni Projelerle Geliyor!

acun ılıcalı, yeni projeleri, bomba gibi geliyor, neler yapacak, 2011-2012, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaptığı programlarla izleyiciyi ekrana kilitlemeyi bilen Acun Ilıcalı'nın gözü daha da yükseklerde! Ilıcalı katıldığı Kenan Erçetin'in programında yeni bir projeyle kısa bir zaman sonra ekranlarda olacağı sinyalini verdi. Ünlü yapımcı, programda yeni...

Sayfayı Paylaş