gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

besin zincirine örnekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

besin sincirine örnek ve örnekler vermenizi istiyorum teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bir grup arasında ki besin ilişkisine besin zinciri denir.Besin zincirine resimle örnek vermek istedik;

Bir de besin ağı var ki,o da çok sayıda canlı arasında ki beslenme ilişkisini gösterir;

[​IMG][​IMG][​IMG]

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

resimli değilde sözlü ifade edermisiniz ??

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen yaılı olsun (ama uzunn) :D

besin zincirine örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zincir

zincir

Ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine, Elinde yahut yanında zincir görmek işlenen günahlara, Boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere, Eski hükümdarlarınn zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adeletli yöneticilere delalet eder.Rüyada zincir görmek , kuvvet...
  2. Canlıların Besin Zincirini yazar mısınız

Canlıların Besin Zincirini yazar mısınız

Canlıların Besin Zinciri Beslenme basamağı; bir ekosistemdeki beslenme zincirinin aşamalarından her davranışlarına göre değişik basamaklarda sıfırlandırılır. İlk ve en alt basamakta fotosenaaayoluyla kendi besinini kendisi üretebilen yeşil bitkiler ( üreticiler) bulunur. Bitkiler ya da bitkisel ürünler, ikinci basamaktaki otçul hayvanlar tarafından yenir. Üçüncü basamakta, otçulları yiyen...
  3. afgan zinciri (Afganistanlı hanımların yaptığı bir zincir örneği)

afgan zinciri (Afganistanlı hanımların yaptığı bir zincir örneği)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. BeniM ÖzgürLüğe VuruLmuŞ ZincirLerim Var.

BeniM ÖzgürLüğe VuruLmuŞ ZincirLerim Var.

Benim Bu Madur haLime düŞmanLarım güLSe BiLe ! OnLardan Daha zaLim doStLarım Var.! üŞütmez iLikLerime iŞLeyen SoqukLar biLe ÇünKü Benim BuzLardan Daha Soquk Bir BedeniM Var..! Korku Vermez Bana KorkunÇ KabuSLar bile Çünkü Benim KorkunÇ KabuSLardan Daha Beter GeceLeriM Var. AyakLarıma PranGaLar SarSa biLe BeniM ÖzgürLüğe VuruLmuŞ ZincirLerim Var. Ne doStLarım aRar Ne düŞmanLarım Sorar...
  5. besin zinciri

besin zinciri

kurt, kaplan, tilki,akbaba,kertenkele,tavşan, serçe,kurbağa,kelebek,sincap,rakun,geyikve bitki ile besin zinciri oluşturmama yardımcı olurmusunuz ? lütfen

Sayfayı Paylaş