gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Besinler Buzdolabında Ne Kadar Süreyle Durabilir?

Konu, 'Mutfak İçin Pratik Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

besinlerin saklanma süreleri, gıdaların buzdolabında saklanma süreleri, gıda saklama süreleri

Sevgili melekler, buzdolabına koyduğumuz besinler her ne kadar soğukta kalsalar da orada da bozulabilirler. Her besinin bozulma süresi faklıdır. Bu sebeple gıdaları israf etmemek ve cebimize zarar vermemek adına gıdaların buzdolabında saklanma sürelerini bilmemiz gerekir. İşte o bilgileri aşağıdaki makalemizdde sizlerle paylaşıyoruz...

gıdalar.jpeg

asuman-19 bunu beğendi.
  2. asuman-19

asuman-19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Yararlı Bilgiler...

Besinler Buzdolabında Ne Kadar Süreyle Durabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fartural Tablet Ne kadar Sürede etki ediyor

Fartural Tablet Ne kadar Sürede etki ediyor

Adet düzensizliğinden dolayı fartural tablet kullandım kızlar. Fartural adet sökücü kullanmama rağmen iki gün geçti ilacımda bitti ama yine olamadım. İkincisini kullanacağım sormak istiyorum. bU FARTURAL NE KADAR SÜREDE ETKİ EDİYOR. bİLGİSİ OLAN VEYA KULLANAN ARKADAŞLARIM BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN.
  2. Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar?

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar?

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar? cevaplariniz için şimdiden teşekkürler.
  3. kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir

kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir

kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir ? kardeşimin kolu kırık ve ne kadar sürede iyileşir diye çok merak ediyor. acaba kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir ?
  4. Alkol vücutta ne kadar kalır?

Alkol vücutta ne kadar kalır?

Alkol her ne kadar birçok zararlı etkisi olmasına rağmen, onun araç sürme yada belirli ilaçları kullanma gibi durumlarda vücudunuzda ne kadar kalacağını önceden bilmek ve buna göre önlem almak son derece önemlidir. Alkol alınır alınmaz yavaş yavaş sisteminize girmeye başlayacak ve sonrasında kan dolaşımınıza geçerek sizden atılana kadar orada kalacaktır. Alkolün büyük bir çoğunluğu...
  5. Buzdolabı neden su damlatır?

Buzdolabı neden su damlatır?

Buzdolabı mevsim ayırmaksızın mutfakların olmazsa olmazıdır. Meyve ve sebze depolamak dışıında kalan yemekleri saklamak ve soğuk su bulundurmak gibi işlerde kullandığınız buzdolaplarının ufacık bir arızaları günlük hayatınızı felç etmeye yeter. Buzdolabı arızaları arasında en sık rastlananlardan biri olan buzdolabının su akıtmasının birçok farklı nedeni vardır. Önemli olan doğru saptamanın...

Sayfayı Paylaş