gebe
  1. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0

Besmele ile alakalı bir soru melekler?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında deniz-07 tarafından paylaşıldı.

Kuran-ı Kerimde hangi surenin başında BESMELE yoktur?

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    herhalde Tevbe suresi canim...

Besmele ile alakalı bir soru melekler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

benim gögüslerimin arası terlediğinde aşırı derecede kokuyor böyle bir sorunu olan varmı yardımlarınızı bekliyorum:hıms:
  4. Meleklerimize Bir Soru

Meleklerimize Bir Soru

Sevgili melekler işte sizlere bir soru;ama netten kopya çekmek yok :11: sözmü melekler? İşte sorunuz geliyor bakalım kim bilecek? Hepimizi Allah (c.c) yarattığı halde renklerimiz ve davranışlarımız neden farklı farklıdır?
  5. demokrasi ile alakalı sözler

demokrasi ile alakalı sözler

Merhaba .. Sizden ricam demokrasi ile alakalı sözler yazmanız. Varmı sitenizde demokrasiyle ilgili sözler ?

Sayfayı Paylaş