gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Best 100 Adagios

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en geniş klasik müzik kataloğuna sahip
    emı classıcs, 16 çeşitten oluşan ve dünya çapında 2.8 milyonluk rekor bir satış başarısı gösteren best 100 serisene bir yenisini ekleyerek tüm zamanların en özel eserlerini sunmaya devam ediyor..

Best 100 Adagios konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  3. Giacomo Puccini - Best 100 Puccini

Giacomo Puccini - Best 100 Puccini

Albümün detayı Puccini’nin doğumunun 150. yılında EMI Classics’ten müzikseverlere önemli bir armağan! EMI Classics tüm zamanların en popüler ve dünyanın en büyük bestecilerinden biri olan İtalyan opera kompozitörü Giacomo Puccini’nin arşivini “BEST 100 PUCCINI” albümünde bir araya getirdi. 6 CD’den oluşan bu sette EMI’ın iddialı kataloğundan seçilmiş en güzel Puccini operalarını...
  4. Best 100 Guitar

Best 100 Guitar

DÜNYANIN EN GENİŞ KLASİK MÜZİK KATALOĞUNA SAHİP EMI CLASSICS, 16 ÇEŞİTTEN OLUŞAN VE DÜNYA ÇAPINDA 2.8 MİLYONLUK REKOR BİR SATIŞ BAŞARISI GÖSTEREN BEST 100 SERİSENE BİR YENİSİNİ EKLEYEREK TÜM ZAMANLARIN EN ÖZEL ESERLERİNİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR.. DÜNYACA ÜNLÜ GİTARİSTLERİN ÇALDIĞI 100 FAVORİ KLASİK GİTAR ESERİ 6 CD’DEN OLUŞAN BU ALBÜMDE. Manuel Barrueco, Ernesto Bitetti, Carlos Bonell,...
  5. Best 100 Romantic Classics

Best 100 Romantic Classics

Albümün detayı DÜNYANIN EN GENİŞ KLASİK MÜZİK KATALOĞUNA SAHİP EMI CLASSICS, BEST 100 SERİSİNE YENİSİNİ EKLİYOR! TÜM ZAMANLARIN EN ROMANTİK BESTELERİ BU ALBÜMDE BİR ARAYA GELDİ. YILIN EN ROMANTİK AYINDA SEVDİKLERİNİZE ARMAĞAN EDEBİLECEĞİNİZ, DUYGU YÜKLÜ 100 ESER 6 CD’DE BİR ARADA. CD 1 - FROM RUSSIA WITH ROMANCE CD 2 - AN AUSTRO-GERMAN ROMANCE CD 3 - A FRENCH ROMANCE CD 4 - ROMANCE...

Sayfayı Paylaş