gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Best Fm Arzu Çağlayan

Konu, 'Best Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

arzu çağlayan best fm arzu caglayan çağlar çağlan Arzuuu ah arzuu aaah. Herşeyin süper. Hazır cevaplılığın, delikanlı vari konuşman :) Bir kusurunu söylemek istiyorum sana.. ıııııııı ııııııııııı :D

Zaman geçti aslında arzu çağlan mış :) Güzel hatun ha:)))

yahu bu kadar ıııı nasıl kullanılır arzuuu :) Yapma bunu yapma arzuuu konuşturmamak lazım :D:D

Arzunun Kaleminden ;
    Merhaba, ben Arzu Çağlan. Türkiye Özel Radyolar tarihinin ilk seslerinden biri. Best FM'in ise yayında çıkan ilk sesi. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunu, Arkası Yarın ve Radyo Tiyatrosu ile büyümüş bir İstanbullu. Çocukken radyonun frekanslarını Berlin, Budapeşte, Sofya gibi büyülü isimlerin üzerinde dolaştırıp o hışırtılarla heyecanlanan bir radyo delisi. Radyonun bu gizemi olmasa mümkün değil bunca yıldır mikrofon başında olamam. Beni tanıyanlar bilir kurtluyumdur çünkü. Sıkılırım her şeyden habire. 13 yıldır bir radyo programım, bir de Ajda bardağında her gün içtiğim çayımdan hiç sıkılmadım. Dostlar, aşklar geldi geçti. Kötülere Feng-Shui yaptım onlar süpürüldü. Kim gerçek, kim samimi o kaldı hayatımda. İnleyen Nağmeler ise malumunuz alaycı, hızlı ve delişmen. Sizlerle telefon bağlantılarında veya aniden aklıma gelen bir espride bombalar çıkabiliyor. [​IMG]

Gülüyoruz, kızıyoruz bazen de mega haberleri patlatıyoruz. Haftada bir iki gün müzik dünyasından isimleri ağırlıyoruz. Hafta içi her gün saat 10:00-12:00 arasında Best FM'de sabahı sizlerle paylaşıyoruz. (Beni tanımak isterseniz)Cebimdeki tüm paramı seyahate harcarım. Gittiğim yerlerden yöresel yemek kitapları ve fil alırım. Emekli olunca Bombay'a yerleşmeyi ve geniş balkonlu okyanus manzaralı bir evde harika Hint çayları demleyerek yaşamayı hayal ediyorum. Bekarım ve bundan gayet memnunum. Çabuk öfkelenirim. Kolay kolay affetmem. Negatif elektrik verenlerden bucak bucak kaçarım. Siz de öyle yapın.
    Herşey gönlünüzce olsun.

[email protected]

Best Fm Arzu Çağlayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  3. Serdar Gökalp Best Fm

Serdar Gökalp Best Fm

serdar at bestfmcomtr best fm serdar gökalp gökalp arabası in arabası at bestfm Serdar Gökalp Resimleri Serdarım Hacım kimin la bu araba :D:D Abi bunca senedir dinlerim şu zembereği, yani sende rakının yanında giden beyaz ağızda kaygan ve mükemmel tad bırakansın :) İyiki varsın kardeşim, haa seni daha değişik düşünüyordum ama harbi çirkinsin abiş :) ( Şaka hemen kızma ) KALEMİNDEN...
  4. Best Fm Dinle BestFM

Best Fm Dinle BestFM

best fm şikayet hattı best fm url url adresi efem adresi 2010 Selam Meleklerim aşağıdaki linke tıklayarak BESTFM i dinleyebilirsiniz. Herkese keyifli dinlemeler dilerim. BEST FM DİNLE
  5. Best FM Radyo Frekanslari

Best FM Radyo Frekanslari

best fm frekanslari, best fm radyo frekanslari, radyo frekansi kac, frekans kac, best fm konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bircogumuzun begeniyle dinledigi en eski ozel radyolardan biri olan Best Fm' in yayin yaptigi tum frekanslarinin listesini sizlerle paylasiyoruz... Iyi dinlemeler :) ADANA 87.8 AKSARAY 107.0 ANTALYA/ALANYA 98.4 ANKARA 98.3 ANTALYA 98.4...

Sayfayı Paylaş