gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Best Fm Dinle BestFM

Konu, 'Best Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

best fm şikayet hattı best fm url url adresi efem adresi 2010 Selam Meleklerim aşağıdaki linke tıklayarak BESTFM i dinleyebilirsiniz. Herkese keyifli dinlemeler dilerim.

BEST FM DİNLE

Best Fm Dinle BestFM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Arzu Çağlayan

Best Fm Arzu Çağlayan

arzu çağlayan best fm arzu caglayan çağlar çağlan Arzuuu ah arzuu aaah. Herşeyin süper. Hazır cevaplılığın, delikanlı vari konuşman :) Bir kusurunu söylemek istiyorum sana.. ıııııııı ııııııııııı :D Zaman geçti aslında arzu çağlan mış :) Güzel hatun ha:))) yahu bu kadar ıııı nasıl kullanılır arzuuu :) Yapma bunu yapma arzuuu konuşturmamak lazım :D:D Arzunun Kaleminden ; Merhaba, ben...
  2. İlknur Best Fm

İlknur Best Fm

ilknurfm ilknur best fm ilknurla best express ilknur fm KALEMİNDEN; Yıl 1995! Hani öyle başlarız ya anlatmaya. Biz de eskidik yani Best FM'de. Geçenlerde kaba bir hesap yaptım da neredeyse 2500 program filan olmuş. Ne konuştum, ne anlattım, hala nasıl devam ediyor bu konuşturma koşuşturma aklım almıyor bazen. Ama hayat gibi devam ediyor.. Ne çok şey değişmiş. Mesela bir dönem 27 beden...
  3. Salih Gümbüşoglu Best Fm

Salih Gümbüşoglu Best Fm

salih gümbüşoğlu best fm salih rıza esendemir biyografisi rıza esendemir kimdir biyografi Kaleminden, :) Bugünün şartlarında olsa hersey daha korkunc olacaktı. Ya bankadan alınmıs babasız bir cocuk ,ya da kendisini bir daha göremeyecegim tasıyıcı anneye sahip bir çocuk olarak hayata merhaba diyecektım şanslıyım ki teknolojınin henüz gelişmediği 1981 yılında birbirini seven iki insanın...
  4. Serdar Gökalp Best Fm

Serdar Gökalp Best Fm

serdar at bestfmcomtr best fm serdar gökalp gökalp arabası in arabası at bestfm Serdar Gökalp Resimleri Serdarım Hacım kimin la bu araba :D:D Abi bunca senedir dinlerim şu zembereği, yani sende rakının yanında giden beyaz ağızda kaygan ve mükemmel tad bırakansın :) İyiki varsın kardeşim, haa seni daha değişik düşünüyordum ama harbi çirkinsin abiş :) ( Şaka hemen kızma ) KALEMİNDEN...
  5. Best FM Radyo Frekanslari

Best FM Radyo Frekanslari

best fm frekanslari, best fm radyo frekanslari, radyo frekansi kac, frekans kac, best fm konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bircogumuzun begeniyle dinledigi en eski ozel radyolardan biri olan Best Fm' in yayin yaptigi tum frekanslarinin listesini sizlerle paylasiyoruz... Iyi dinlemeler :) ADANA 87.8 AKSARAY 107.0 ANTALYA/ALANYA 98.4 ANKARA 98.3 ANTALYA 98.4...

Sayfayı Paylaş