gebe
  1. msfk

msfk Forum Okuru

Best Fm Mustafa Kara kimdir ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında msfk tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlar az önce BEST FM dinliyordum bir kişi var heralde programcı vs de değil tam bilemiyorum ismini spiker bağırarakta söyledi nöbetteyim iki gündün denk geliyorum kimdir ya bu gece best fm de çıkan mustafa kara bilgisi olan var mı acayıp komik bi adam ve ben çok mrk ettim :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Telefon şakasına katılan biri ama adam zaten başlıbaşına şaka zaten:D:D Gerçekmi şakamı konuştuğunu anlamıyorsun bile bizde eşim ve arkadaşlarla birkaç gecedir Mustafa'yı dinliyoruz ve resmen kopuyoruz gülmekten. Henüz bende kim olduğunu bilmiyorum ama bir o kadar da merak etmiyor değilim hahaha

3. melike çolak

melike çolak Forum Okuru

adam süper konuşması söyledikleri çok komik

Best Fm Mustafa Kara kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. Best Fm Arzu Çağlayan

Best Fm Arzu Çağlayan

arzu çağlayan best fm arzu caglayan çağlar çağlan Arzuuu ah arzuu aaah. Herşeyin süper. Hazır cevaplılığın, delikanlı vari konuşman :) Bir kusurunu söylemek istiyorum sana.. ıııııııı ııııııııııı :D Zaman geçti aslında arzu çağlan mış :) Güzel hatun ha:))) yahu bu kadar ıııı nasıl kullanılır arzuuu :) Yapma bunu yapma arzuuu konuşturmamak lazım :D:D Arzunun Kaleminden ; Merhaba, ben...
  3. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  4. Serdar Gökalp Best Fm

Serdar Gökalp Best Fm

serdar at bestfmcomtr best fm serdar gökalp gökalp arabası in arabası at bestfm Serdar Gökalp Resimleri Serdarım Hacım kimin la bu araba :D:D Abi bunca senedir dinlerim şu zembereği, yani sende rakının yanında giden beyaz ağızda kaygan ve mükemmel tad bırakansın :) İyiki varsın kardeşim, haa seni daha değişik düşünüyordum ama harbi çirkinsin abiş :) ( Şaka hemen kızma ) KALEMİNDEN...
  5. Best Fm Dinle BestFM

Best Fm Dinle BestFM

best fm şikayet hattı best fm url url adresi efem adresi 2010 Selam Meleklerim aşağıdaki linke tıklayarak BESTFM i dinleyebilirsiniz. Herkese keyifli dinlemeler dilerim. BEST FM DİNLE

Sayfayı Paylaş