gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Best Modelimiz Havaalanında Taciz Edilmiş!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Best Modelimiz Havaalanında Taciz Edilmiş haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, 2009 Best Model ikincisi Tuğçe Dural Atatürk Havalimanında tacize uğradığını iddia ederek polise başvurdu. Tacizci temizlik görevlisiymiş. İşte detaylar...

Best Model of Turkey 2009'da ikinci olarak güzelliği tescillenen Tuğçe Dural, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'a gitmek için Atatürk Havalimanı'nın dış hatlar terminaline gitti. Dural, temizlik görevlisi B.D. ile asansöre bindi. B.D. önce Dural'la sohbet etmeye çalıştı, sonra öpmeye çalışarak taciz etti.

'BEN DOKUNMADIM'

ASANSÖRDEN inen Dural'ın, 'Tacize uğradım' diye bağırınca üzerine polis harekete geçti. Kısa sürede B.D. yakalandı. Tacizcinin yakalanmamak için havalimanının uzak bir köşesinde güneş gözlüğü taktığı, öğrenildi. B.D., "Ben taciz etmedim" diyerek kendini savundu. Dural, B.D.'den şikayetçi oldu.

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ne belli taciz ettigi belkide reklam yapmak istedi kendisini.. dedi firsat bu firsat.. ilgi cekeyim... ilk defa görüyorum ben bu kizi valla... pek de güzel degil simdi.... :D ne bileyim

Best Modelimiz Havaalanında Taciz Edilmiş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Model of Turkey finali bugün yapılıyor

Best Model of Turkey finali bugün yapılıyor

best model of turkey 2009 best model of turkey 2009 finalistleri 2010 finalistleri 2010 başvuru erkek Best Model of Turkey finali, bu akşam Discorium'da yapılacak. Toplam 40 finalistin 6 Aralık'ta düzenlenecek "Best Model of the World"de ülkemizi temsil etmek için mücadele vereceği yarışmanın sunuculuğunu Tuğçe Güder ile Berk Oktay üstlendi. Organizasyona Nükhet Duru, Nil Burak,...
  2. Best Seller Gelinlik modelleri

Best Seller Gelinlik modelleri

2012 gelinlik modelleri en yeni gelinli modelleri gelinlik modelleri best seller gelinlikler meleklermekani.com Evlenecek Bayanlar SizlereBest Seller Gelinlik Modellerini paylaşacağız. Düz, kabarık, sade, dantelli, işlemeli, ışıltılı,kuyruklu,modern,romantik...Kısacası hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmak için bu koleksiyona bakmanız yeterli olacaktır melekler. Tabiki çiçeklerinizi unutmaadık....
  3. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...
  4. Best Model Of Turkey Birincileri Belli Oldu

Best Model Of Turkey Birincileri Belli Oldu

Bu konu; best model of turkey birincileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Suada'da düzenlenen Best Model Of Turkey birincileri belli oldu. Best Model Of Turkey 2012 Birincileri Sezgi Sena Akay ve Berk Atan oldu. İşte detaylar.. Türkiye’nin en iyi modellerini (mankenlerini) seçmek için düzenlenmekte olan Türkiye’nin en prestijli modellik yarışmasında Kenan...
  5. 2013 Best Model Birincileri Belli Oldu

2013 Best Model Birincileri Belli Oldu

2013 best model best model 2013 Sevgili melekler, 2013 Best Model yarışması Erkan Özerman başkanlığında dün akşam Maslak Arena Xlarge Fashion'da yapıldı. Bu yıl ki 2013 Best Model of Turkey yarışması’nın birincisi bayanlarda Ayşenur Özkan erkeklerde Burak Çelik oldu. Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Best Model gecesinde sahneye Sibel Tüzün , Tuğba Özerk ve Sinan Akçıl çıktı....

Sayfayı Paylaş