gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Beste

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyasında bir beste yaptığını gören kimse, yeteneklerini ortaya koymasını sağlayacak bir fırsat bulur.

Beste konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizi beslerken yanlış yapmayın

Bebeğinizi beslerken yanlış yapmayın

Yemek konusunda annelerin ısrarcı davranmaması ve mutlaka yemeği bebeğe aç karnına vermesi gerektiği dile getirildi. GAZİANTEP - Gaziantep Üniversitesi (GAZÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Kılınç, yemeği zorla yedirmeye çalışmanın, anne ile bebek arasındaki ilişkiyi olumsuz yönde etkilediğini söyledi. Prof. Dr. Metin Kılınç, ek...
  2. banlanan üyeden admine beste:))

banlanan üyeden admine beste:))

Banlanan Üyenin Admin'e Yaptıgı Beste(Batsın bu Dünya) Yazıklar olsun yazıklar olsun Adminin böylesine yazıklar olsun Herşey karanlık nerde insanlık Moda yağcılık edene yazıklar olsun Batsın bu site bitsin bu forum Banlayıp da gülene yazıklar olsun Açılmamış başlıklar teşekkürsüz mesajlar Banlanan hesaplar benim mi olsun Ben ne yaptım admin sana Mahkum ettin beni ban'a Her forumda bin mesajım...
  3. besinlerin faydaları

besinlerin faydaları

besinlerin faydaları besinler ve faydaları besinlerin vücudumuza vücudumuza yararları vücudumuz için yararları Vişne: ishali keser, ateşi düşürür. Üzüm, beden ve zihin gücün artırır, kan yapar. Soğan, idrar söktürür. Sarımsak, tansiyonu düşürür, iştah açar. Nar, vücudu kuvvetlendirir. Nane, hazmı kolaylaştırır, gaz söktürür. Ihlamur, sinirleri kuvvetlendirir. Adaçayı: Mide ve bağırsak...
  4. Besim Atalay

Besim Atalay

Türk dilbilimci, yazar. Uşak'ta medrese eğitimi gördü. Din öğrenimini Istanbul'da da sürdürerek icazet aldı (1909). Öğretmenlik, milli eğitim müdürlüğü yaptı. Silifke'de Müdafaayı hukuk cemiyeti'ni kuranlar arasındaydı; Kurtuluş savaşı'nı destekleme çalışmalarını Uşak'ta sürdürdü. Ankara'ya giderek milli eğitim bakanlığı'nda hars (kültür) müdürlüğü yaptı. Bu görevi sırasında halk ağzından söz...
  5. Beste Bereket

Beste Bereket

beste bereket kimdir Son zamanların genç, güzel ve yetenekli bir oyuncusu olan Beste Bereket hakkında sizlerle biyografi ve resimlerini paylaşmak istiyorum Beste BereketBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı. Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuşBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hatta...

Sayfayı Paylaş