gebe
  1. merve0334

merve0334 Forum Okuru

BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında merve0334 tarafından paylaşıldı.

merhaba son adet tarihim 05.09.2016 ydı pazartesi günü beta hcg testim 109 çıktı perşembe günü testi tekrarladım 495 cıktı. yani pazartesiden perşembeye 109 dan 495 e çıktı. artış normal mi bu durumda ne kadarlık hamileyim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, Beta Hcg Değerleri iki gün ara ile ölçüldüğünde, önceki değerin iki katı kadar yükselecektir. Dolayısı ile değerleriniz normal görünüyor ve 4 haftalık hamileliğiniz var. Allah hayırlı uğurlu etsin sağ sağlim kucağınıza almanız dileğiyle...

3. merve0334

merve0334 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @SadmiN teşekkür ederim cevabınız için mümkünse bir sey daha sormak istiyorum ilk gebeliğim olduğu için biraz telaşlıyım açıkcası. Yoğun bir karın ağrısı normal midir bu haftalarda

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , gebeliğin ilk dönemlerinde kasık,karın ağrısı gibi yakınmalar normaldir. Ağrılara kanama, lekelenme eşlik eder ise hekime görünün..Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Kahve falımda ütü şekli çıktı, çok güldük, ne yani yoksa ben ütücüye mi varacağım ? :)))))))))))))
  2. beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz
  3. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...
  4. Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Kizlar selam, araniza yeni katildim sizlere danismak istiyorum. Bebis icin calisiyoruz eylul ayinda kum doktugum icin adetim baya bir gecikmisti 11 inde oldum 14 unde bitmisti. 15 inde calismaya basladik ve Ben Cok merak ettigim icin 10 gün sonra beta hcg yaptirdim negatif cikti adetin ilk gununden 14. Gun ovulasyon oluyormus. 25 ine denk geliyor. dayanamadim bu ayin 2.nde tekrar kan testi...
  5. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...

Sayfayı Paylaş