gebe
  1. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8

beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında gülooo tarafından paylaşıldı.

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz

2. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Biriniz cevap yazın arkadaslar lutfen

3. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Sesimi duyan varmıııı

4. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    hamiler olabilirsin bazı kişiler adetten hemen sonra yumurtlayabiliyor. ve bu döneme denk geldiyse hamile olma ihtimalin var. bide kan testinin sıfır çıkmamasıda bir ihtimal getiriyor insanın aklına. adet tarihini bekle geçerse tekrar test yaptır bence

5. hilalkahraman

hilalkahraman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    vallahı doktorlar genelde 5in üstünde gebelık olabılır dıyorlar sen ılıskıden 1 hafta sonra kanda baktırdım dıyorsun belkı yenı baslayan bır gebelık olabılır. bence testı tekrarla ..evlı degılsınız sanırım Nısanlım demıssın

6. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    nişanlım dememiş sevgilim demiş hilal. bencede şuan kan testi yaptırmış olsan çıkar gibi geliyo çünkü adetine az kalmış

7. hilalkahraman

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    :))) sağır duymaz uydurur kör görmez sallar :p

8. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8

9. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Evet sanırım cok erken yaptırdık evet sevgilim nişanlım degil,zaten doktorda dedi sıfır yada sıfıra yakın olması gerekiyir dedi beklemekten baska caremiz yok bugünlerde olmam gerekiyor olmazsam bi daha test artık bu arada göğüslerimi taşıyamıyorum agrıdan bide cok ates var goguslerimde

Son düzenleme: 4 Eylül 2013
  10. hilalkahraman

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    hmm belırtıler gebelıgı gösterıyor ama.... hamıleysen ne yapmayı dusunuyorsun artıı nıye korunmuyorsun anlamıyorum

11. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    erkek arkadaşmı :S evlilik dışı çocuk istiyorsun ne garip valla yinede herkesin kendi hayatı ne denirki

12. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Allah verdiyse kabul ederiz bizde şükür ederiz ne yapalım kader hic gebe kalmadığım icin oyle hapla filan korunmak istemiyorum

13. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ya ksura bakam yanlış anlamda evli değilsin şuan u çocuğu nasışdünyaya geirip yetiştirmeyi düşünüyorsun ailene çevrene s ne söyliyeceksin sevginlinle evleneceğin kesinmi sanki hadi seni yarı yolda bıraktı gitti olan o bebeğe olacak .
    allahta gelene herşey kabulde kendi isteyerek planlı yaptıktan sonra

14. berta

berta Forum Okuru

ah be arkadaşım yine sen bilirsin ama bence herşey zamanında güzel ben 27 yaşındayım ve 3 çocuk annesiyim 11 yıllık evliyim şimdiki aklım olsa şimdi yapardım ilk çocuğumu

15. gülooo

gülooo Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Kabul etmeme gibi bi durumu o benden cok hevesli herkes kndi dogrusunu yasar ikimizde hali vakti yerinde ikimizde muzisyeniz benim kimseye ihtiyacim yok yeri gelditinde ona bile rahatım yani tek hayalim anne olmak servet harcayıp coccuk sahibi olamayanlqr var eger hamileysem bin şükür peygamber efendimiz sizin hayır zannettiginizde şer, şer zannettiginde hayır vardır demiş ...

Asena_Sule bunu beğendi.
beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  2. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...
  3. BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek

BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek

merhaba son adet tarihim 05.09.2016 ydı pazartesi günü beta hcg testim 109 çıktı perşembe günü testi tekrarladım 495 cıktı. yani pazartesiden perşembeye 109 dan 495 e çıktı. artış normal mi bu durumda ne kadarlık hamileyim
  4. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...
  5. Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur sorusuna yanıt arayacağız bu yazımızda arkadaşlarım. Hamile kalmak dünyaya kendinden bir parça olan bebeğini doğurmak her kadının hayalidir sanıyorum. Tabii sadece kadınların değil bu erkeklerin de ortak düşüncesidir. Belki bu müjdeli haberi size bir sayı değeri gösterecektir. Hamilelik belirtileri ile kafa yoranlar belki daha çok yanılma payı...

Sayfayı Paylaş