gebe
  1. sevde60

sevde60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beta hcg 2.99

Konu, 'Gebelik' kısmında sevde60 tarafından paylaşıldı.

İlişkinin üzerinden 13 gün geçti ve ben dayanamayıp beta hcg baktırdım. 2.99 çıktı ama daha adet günüme 4 5 gün var :( acaba sonradan yükselirmi çok mu acele ettim dersiniz. :( başım dönüyo, gözlerim kararıyo bunlar psikolojikmi ya ben hamilemiyim ??? :grouphug:

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bence acele etmişsin sevdecim adet gününü 3 gün geçmesini bekle kesin sonucu ozaman verir yükselirse değerin hamilesin inşallah öylesindir

3. sevde60

sevde60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah yükselir baya bi acele ettim ama ben duramam ki dün yaptırdım daha yarın yine yaptırcam hatta yarını bekleyebilirmiyim bilmiyorum :)

4. sevde60

sevde60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah yükselir baya bi acele ettim ama ben duramam ki dün yaptırdım daha yarın yine yaptırcam hatta yarını bekleyebilirmiyim bilmiyorum :)<!-- google_ad_section_end -->

5. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    sevdecim benim adet günüm 17ocaktı ben 13ocakta hcg yaptırdım5,44cıkmıştı belki yeni tutuyodur demişti dr.stres yapmadan bekle bakalım tatlım

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu durumda bana kalırsa hamilelik başlangıcı var. Sitelerimizden birisi olan hamilemiyim.org sitesi üzerine gelen buna benzer yorumları incelediğimizde, hamilelik başlangıcı diyebiliyoruz duruma bilginiz olsun. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

7. sevde60

sevde60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah öyledir tutunsun tabi.... senin sonuç ne oldu peki ? bekle diyosunda ben yerinde duramıyorum :)

8. sevde60

sevde60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah bende hayırlı haber olsun diye bekliyorum ama içim içime sığmıyo... bende bi çok yeri okudum bi çok yerde farklı şeyler yazıyodu kafam karıştı umutsuzluğa kapılmak istemiyorum...

9. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    sevde60 canim biraz erken olmus stres yapma ve acele etme sakin ol adet gunu gecip baktiran cok kisi oluyo belli olmuyo insallah hayirli haberlerini aliriz

10. sevde60

sevde60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah öyle olur da ben bekleyemiyorum işte güzel dileklerin için teşekkür ederim canım ...

11. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

sevde noldu yaptırdın mı test sonuc ne cıktıı?

beta hcg 2.99 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg 3604,11

Beta hcg 3604,11

beta hcg beta hcg değerleri 200 cinsiyet kan testi değerleri Merhaba arkadaşlar ,ben de 3 senedir çocuk istiyordum.2 kez idrar testi yaptım pozitif çıktı ikisinde de.Bir de kan testi yaptırdım.BETA HCG 3604,11 çıktı.Son adet tarihim 4 haziran.Bu kan testi değeri normal mi sizce ? Yardımınızı rica arkadaşlar :)))
  2. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  3. beta hcg 0.100 olanlar

beta hcg 0.100 olanlar

Arkadaşlar merhaba. Esimle birlikte olduktan 11 gün sonra kan testi yaptırdım ve 0.100 cıktı ve adetime 3 gün vardı. Kan alan hemşire eğer erken döllenme varsa gebelik belli olur yoksa testi tekrar ettirmen gerekli dedi. Bugün adet olmam gerekiyordu ama hala bisey yok. Erken döllenme nedir? Testi 0.100 cikip sonradan hamile olduğunu öğrenen var mi?
  4. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  5. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...

Sayfayı Paylaş