gebe
  1. ILYANA

ILYANA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Beta hcg 3604,11

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ILYANA tarafından paylaşıldı.

beta hcg beta hcg değerleri 200 cinsiyet kan testi değerleri Merhaba arkadaşlar ,ben de 3 senedir çocuk istiyordum.2 kez idrar testi yaptım pozitif çıktı ikisinde de.Bir de kan testi yaptırdım.BETA HCG 3604,11 çıktı.Son adet tarihim 4 haziran.Bu kan testi değeri normal mi sizce ? Yardımınızı rica arkadaşlar :)))

2. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    4. hafta 75 - 2.600 5. hafta 850 - 20.800
    6. hafta 4.000 - 100.200
    7/12. hafta 11.500 - 289.000
    13/16.hafta 18.300 - 137.000
    17/24.hafta 1.400 - 53.000
    25/40.hafta 940 - 60.000

değerleri verdim yukarda
    5 yada 5.5 haftalık gebelik var sanırsam canım oda normal bence

3. esengüven

esengüven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben yeni katıldım aranıza bir sorum olcak 32 günlük evliyim ve korunmuyoruz 4 gündür mide bulantısı midemde yanma var kasıklarımda hafif bir ağrı belimdede hafif ağrı var son adetim 3 temmuzdu ve bittiğinde hemen eşimle beraber olduk genelde 2 günde bir oluyoruz çok istiyoruz acaba kan testi yaptırıyımmı ayın 1 de engeç 3 ünde adet olcam ne zaman kan tahlili yaptırmam lazım ne olur bana yardım edinnnnnnnnnnnn

4. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

esengüvencim reglin başlangıcı 3 temmuz ise... senin gebe kalma ihtimalinin yüksek olduğu tarih tahmini olarak 12 temmuz ile 17 temmuz arasında canım...

5. esengüven

esengüven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama şiddetli mide bulantım var önceki adetim 3 gün geçikti daha önceden bişeyler olmuş olabilirmi acaba

6. sudesibel

sudesibel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selam ben yeni katıldım aranıza sürekli bu sitedeyim ama üye olmadım bir türlü neyse az önce başka bir sitede okudum karbonatla gebelik testi yapılıyormuş siz duydunuzmu böyle birsey.

7. bade86

bade86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kabartma tozu olurmus mu :p cok guldum valla heç duymadım canım en iyi kan test

8. CUTTERY

CUTTERY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr günaydınn bende hamileyiimm kan testime göre :D:D.1 gün gecikti yaptırdım 379,60 çıktı beta hcg sizce normalmi ??

9. bade86

bade86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cuttery selma canım nasıl gidiyo hamilelik neler yasıyon paylaş benimle :D

10. CUTTERY

CUTTERY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamm canımm ya ne bilim kramplarım var biraz yarın gidicem doktora şimdilik korkuyorum sadece :) dün yaptırdım beta hcg 1970 olmuştu pazartesi 397,60 tı perşemve 1970 olmuştu bilmiorumki sence nası iimi :)

11. bade86

bade86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamm canımm ya ne bilim kramplarım var biraz yarın gidicem doktora şimdilik korkuyorum sadece :) dün yaptırdım beta hcg 1970 olmuştu pazartesi 397,60 tı perşemve 1970 olmuştu bilmiorumki sence nası iimi :)
    iyi tabi canımmm valla helal sana kuzum sende ilk denemde golu attın :dil: hiç korkma Allahın izniyle
    saglıkla alırsın bebişi kucagına :) bence senin oglun olacak içime doguyo
    cinsiyetini ögrendiğinde yazarsın artık :)

12. mutsuz

mutsuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ben bır yıllık evlıyım on aydır korunmuyoruz her ay aglamaktan kendıme gelemıyorum bende cok ıstıyorum banada dua edın noloolurrr

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaç haftalık benim bebişim

slm ben hatice dün msj atmıştım hcg 1090 sonuç demiştim peki kaç haftalık olduğuyla ilgili birbilgi vere bilirmisiniz tşk

14. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar hatice, öncelikle bu değerlere göre vereceğimiz sonuçların yüzde yüz kesin olmadığının altını çimmek gerekiyor. Değer olarak ancak yaklaşık birşeyler söylemek mümkün. En net sonucu ultrason sonucundan alacağınızı lütfen unutmayın.

Değerlerinize göre siz ortalama, 4-5 haftalık hamile olmalısınız.

Sevgiler.

Beta hcg 3604,11 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  2. beta hcg 0.100 olanlar

beta hcg 0.100 olanlar

Arkadaşlar merhaba. Esimle birlikte olduktan 11 gün sonra kan testi yaptırdım ve 0.100 cıktı ve adetime 3 gün vardı. Kan alan hemşire eğer erken döllenme varsa gebelik belli olur yoksa testi tekrar ettirmen gerekli dedi. Bugün adet olmam gerekiyordu ama hala bisey yok. Erken döllenme nedir? Testi 0.100 cikip sonradan hamile olduğunu öğrenen var mi?
  3. Beta HCG Oranı..

Beta HCG Oranı..

Merhaba Melekler, benim birkaç konuda kuşkularım var. Son adetimin ilk günü 19 ekimdi, 17 kasımda adet olmalıydım. Normalde gecikme olmazı, gecikince iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı, dün özelde kan testi yaptırdım HCG değeri 57.62 çıktı. İnternette gezinirken düşük olayını da çok okudum tedirgin oldum. dün kan verdim bugünde verilir mi yoksa 2-3 gün beklesem mi? Adet öncesi ağrıları...
  4. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  5. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...

Sayfayı Paylaş