gebe
  1. dilara6666

dilara6666 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

beta hcg acil yardım !!!

Konu, 'Kadınlar' kısmında dilara6666 tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?

2. dilara6666

dilara6666 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ve kist olsaydı ultrasonla nasıl görüpte kist var demedi beta hcg ye bakıp kist var dedi

3. dilara6666

dilara6666 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimse bişey yazmicakmi :((

beta hcg acil yardım !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!

beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!

beta hcg hcg düşüklüğü beta düşüklüğü bhcg düşükse değeri düşükse SAT 13 ekimdi.. 17 kasımda kan testi yaptırdım beta hcg değerim 304 çıktı bilen arkadaşlar yardım edin , dğerlendirin lütfen.. :18: :18: :18:
  2. beta hcg sonucun 0 cıktı normalmi yardım edin

beta hcg sonucun 0 cıktı normalmi yardım edin

beta hcg negatif beta hcg sonuçları 0 00 arkadaslar ben gebelik testi yaptım ve sonuc 0 cıktı normalmi
  3. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...
  4. Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonuçlarına göre hamilelikle ilgili sorularım var arkadaşlarım. Benim bhcg sonucum 6.4 çıktı doktor bişi söylemedi bi hafta sonra gel dedi bana acaba bu sonuca göre sizler birşeyler diyebilirmisiniz. Bu sonuca göre hamileliğim var mı yok mu kızlar neye dikkat etmem gerekiyor. Tabiki hamilelik varsa bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. hadi bekliyorum kızlar yardım edin bana
  5. Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Kizlar selam, araniza yeni katildim sizlere danismak istiyorum. Bebis icin calisiyoruz eylul ayinda kum doktugum icin adetim baya bir gecikmisti 11 inde oldum 14 unde bitmisti. 15 inde calismaya basladik ve Ben Cok merak ettigim icin 10 gün sonra beta hcg yaptirdim negatif cikti adetin ilk gununden 14. Gun ovulasyon oluyormus. 25 ine denk geliyor. dayanamadim bu ayin 2.nde tekrar kan testi...

Sayfayı Paylaş