gebe
  1. bhcgsorularım

bhcgsorularım Forum Okuru

Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bhcgsorularım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlarım bende yeni yeni hamilelik için çalışma yapıyorum ama her defasında sıkıntıya düşüyorum. Şimdi bana şu hcg değerlerinin tam olarak ne anlama geldiğini anlatır mısınız. Misal ben bu ay hamilelik var mı diye test yaptırdım ve sonuç 1.20 1.2 olarak görünüyorbu tam olarak ne demek. Birde misal gidip test yaptırdığımda nelere dikkat etmem gereriyor. Değerlerin tam olarak sonuçları nedir ? Yani hangi değer ne gösteriyor. Bana yardım edin lütfen. Sizleri seviyorum banada dua edin ve bende hamile kalayım inşAllah arkadaşlar.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,
    Değeriniz gebelik lehine değil. Test yapmadan önce yapmanız gereken tek şey ; doğru sonuç almak için beklenen menste en az 3 günlük gecikme olursa test yapılmalı.
    Bu nun dışan da 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul edilir.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Gebelik İçin Beta HCG Değeri Kaç Olmalı?

Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar bugün kadan bhcg testi yaptırdım sonuç 4850 çıktı ben buna kgöre kaç haftalık hamileyim. Bu değerler var herkesler bakıyor bunların çizelgesi varmı nereden bulabilirim birisi bana yardımcı olabilir mi ?
  2. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  3. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  4. Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

BHCG, Beta Hcg hormonunu ifade eder. Ve yapılan testlerle Beta Hcg değeri değişebilir. Bu durum genel olarak kadınlarda meydana gelir ve bu hormon gebelik durumunda artar. Beta Hcg miktarının kanda artmış olması gebelik göstergesi olabilir. Bu hormon öncelikle kanda artar sonra da idrarda bulunabilir ve gebelik sırasında zamanla artar bu değer. Bhcg Değerlerinin Düşmesi söz konusu ise...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş