gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bugün kadan bhcg testi yaptırdım sonuç 4850 çıktı ben buna kgöre kaç haftalık hamileyim. Bu değerler var herkesler bakıyor bunların çizelgesi varmı nereden bulabilirim birisi bana yardımcı olabilir mi ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz,
    Hamile olup olmadığınız hususunda size tabiki BHCG değerleri sonuçlarına göre net birşeyler söyleyebiliriz. Bunu sizlerde yapabileceğiniz gibi soru olarak bizlerede yönelttiğinizde bilgi alabilirsiniz.
    EN SON ADET OLDUĞUNUZ TARİHTEN İTİBAREN
    3. hafta 5 – 130
    4. hafta 75 – 2.600

5. hafta 850 – 20.800
    6. hafta 4.000 – 100.200
    7/12. hafta 11.500 – 289.000

13/16.hafta 18.300 – 137.000
    17/24.hafta 1.400 – 53.000
    25/40.hafta 940 – 60.000

3. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba ben adetime 5 gün kala kan tahlili yaptırdım 0.1 çıktı 30günde bı adet okurum lütfen Cvp yaZın değerlerim yükselmez mı hamile degilmiyim kendimi Hamile hissediyorum hAyırlısı

4. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yaa neden kimse Cvp vermiyor arkadaşlar böyle zamanlarda birbirimize ihtiyacımız varken en ufak bı teselli bile yeter insana

5. hande elcin

hande elcin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

6. hande elcin

hande elcin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar mrb benim adetime 3gum var beta hcg 304 cikti idrar testimde pozitif cikti acaba hamile miyim

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  2. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  3. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  4. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...
  5. Tüp Bebekte Beta HCG Hakkında Bilinmesi Gerekenler Önemli!!

Tüp Bebekte Beta HCG Hakkında Bilinmesi Gerekenler Önemli!!

Tüp Bebekte Beta HCG Hakkında Bilinmesi Gerekenler konulu yazımızı merakla bekleyen melekler için düzenliyorum. Tüp bebek evresi zaten tamamen zorlu ve sabır isteyen bir süreç. Bu süreçte mutlaka eşiniz en büyük destekçiniz olmalı ki bu evreyi kolayca atlatın.O kadar para döküyorsunuz onun stresi ayrı bir de beklemek daha da insanı yoran bir konu. Yıllarca bebek özlemi çekmek zor bir durum...

Sayfayı Paylaş