gebe
  1. öykünün annesi

öykünün annesi Forum Okuru

beta hcg çok az yükselmişse ne anlama gelir?

Konu, 'Gebelik' kısmında öykünün annesi tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim son adet tarihim 23 ekimdi. şuan 4 gün geçti ve 2 gün önce kan testi yaptırdım 14.5 çıktı ve ben de son dönemde hamile kaldım zannettim. Bugün yani 26 kasımda yeniden yaptırdım ve genellikle iki katı artması gerekirken benim hcg değeri 16.7 çıktı. Doktora gösterdim ve muhtemelen düşebilir dedi. Galiba benim çok üzüldüğümü görünce kesin düşer diyemedi bilmiyorum. Şuan kafam allak bullak oldu ne yapıcam bilmiyorum. 2 gün sonra yenileyelim testi dedi. Normal olma ihtimali de olabilir dedi ama ben galiba şimdiden düşük yapacağıma kendimi alıştırdım. Hakkımızda hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyor aklıma yapacak bişey yok. Bekleyip göreceğiz bakalım. Benim gibi değeri az yükselip de sonrasında normal gebelik yaşayan var mıdır acaba lütfen cevap yazarsanız sevinirim :(((

beta hcg çok az yükselmişse ne anlama gelir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg nedir?

Beta hcg nedir?

beta hcg tablosu beta hcg nedir beta hcg, nedir, ne zaman kullanılır, etkileri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin öğrenilmesinde kullanılan yollardan biri beta hcg testidir.Bu testle ilgili bilgileri aşağıda bulacaksınız.. Beta HCG Testi nedir Gebe kalındıktan sonra bu gebelik bhCG adı verilen bir hormon salgılar. bhCG düzeyleri döllenmeden...
  2. beta hcg degerimdekii az artışş..........

beta hcg degerimdekii az artışş..........

arakasşşalrr....hamileyim şükürler olsun.ilk degerim 21.28 1 gün sonra 30 çıktıı.benimkii gibii olup 3.degeri yükselen varmii
  3. Beta hcg değerleri ne zaman yükselir

Beta hcg değerleri ne zaman yükselir

bu konu;beta hcg, hcg değerleri nedir hakkında bilgi vermektedir. Beta HCG testi,gebelik tayininde kullanılan güvenilir hızlı sonuç veren bir hormon testidir. Son günlerde Melekler Mekanı.com'a gebelik şüphesiyle beta hcg testi yaptıran,gebe olup olmadığını soran,tahlillerinin yorumlanmasını isteyen kullanıcılarımızdan,misafirlerimizden sorular geldi.Öncelikle belirtelimki bizler doktor...
  4. Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ?

Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ?

Merhabalar arkadaşlarım bende yeni yeni hamilelik için çalışma yapıyorum ama her defasında sıkıntıya düşüyorum. Şimdi bana şu hcg değerlerinin tam olarak ne anlama geldiğini anlatır mısınız. Misal ben bu ay hamilelik var mı diye test yaptırdım ve sonuç 1.20 1.2 olarak görünüyorbu tam olarak ne demek. Birde misal gidip test yaptırdığımda nelere dikkat etmem gereriyor. Değerlerin tam olarak...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş