gebe
  1. hastasıyım

hastasıyım Forum Okuru

beta hcg değerim 8.89 acaba hamilelik başlamış mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hastasıyım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar beta hcg değeri ile ilgili bilgi istiyorum acaba bhcg değeri 8,89 a göre hamileliğim var mu bu hususta bana yardım edecek kimse var mı ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ekim 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar 2 gün sonra lütfen testinizi yeniden yaptırın iki katı ve daha üstü artış olur ise hamilelik var diyebiliriz. Ama 5 değeri ve üstü için hamilelik denilebilir. Saygılar.

beta hcg değerim 8.89 acaba hamilelik başlamış mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Beta hcg değerleri değerleri artışı ne zaman ortaya çıkıyor ? Bu değerler ne olmalı ? Kandan yapılan beta hcg testi aslında gebeliğinizin olup olmadığını oluşup oluşmadığını gösteren bir testtir arkadaşlarım. Bu testle sizlerde net olarak hamile kalıp kalınmadığı hususunda bilgiler edinebilirsiniz. Eğer sizler kandan yaptırdığınız test için aceleci davrandı iseniz ve kandan gebelik...
  2. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...
  3. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  4. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş