gebe
  1. seren taylan

seren taylan Forum Okuru

beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında seren taylan tarafından paylaşıldı.

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Beta hcg değerleri konumuzda belirttiğimiz üzere, bu hamilelik hormonları kandan alınan değerler ile ölçülmektedir. söz konusu hcg değerleri düşük çıktığında kesinlikle hamilelik yok demektir. Yanlız şöyle bir durum var. sizin adetinizin bitiminden hemen sonra ya da regl tarihiniz geçmeden yaptırmanız durumunda muhtemel değerler düşük çıkacağından dolayı zaten hamilelik belirtileri almadan işlemi yaptığınız anlamına gelir ve hamile olmadığınızı gösterir bu durum .
    Ama tam zamanında yapmış iseniz örneğin regl bittikten sonra ve buna göre beta hcg değerleri düşük çıkmış ise hamile kalmanız mümkün değil. Ama dediğim gibi zamamından önce yapılan testlerde daha sonra hamilelik çıkabilir. Umarım anlatabilmişimdir.

beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  2. Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Kızlar ikidir tüp bebek deniyorum da daha sonradan da hamile kalınabileceğiyle ilgili bir kaç yerde yazı okudum. Sizlerden ricam eğer sizde tüp bebek yaptırdı iseniz ve başarılı olmadıysa daha sonrada hamile kalabildiyseniz lütfen bana neler yaptığınızı anlatın. Lütfen çok ihtiyacım var :S:S:S :(((((
  3. düşükten  sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  4. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...
  5. Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur sorusuna yanıt arayacağız bu yazımızda arkadaşlarım. Hamile kalmak dünyaya kendinden bir parça olan bebeğini doğurmak her kadının hayalidir sanıyorum. Tabii sadece kadınların değil bu erkeklerin de ortak düşüncesidir. Belki bu müjdeli haberi size bir sayı değeri gösterecektir. Hamilelik belirtileri ile kafa yoranlar belki daha çok yanılma payı...

Sayfayı Paylaş