gebe

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Nazif'e

Nazif'e Forum Okuru

Arkadaşlar benim pozitifti yoksa negatifimi bana yardımcı olunnnnnn:(

2. ebru güzel

ebru güzel Forum Okuru

Merhaba,
    21 Nisan'da regl oldum. 05/05/2014 tarihinde kan tahlili yaptırdığımda beta-hcg 7,45 çıktı.
    değerlerin yazıldığı tablo da şöyleydi. Sonuc hakkında bilgisi olan var mıı????

gebe olmayanlarda 0-7 mlU/ml
    3 HAFTA 5,8- 71,2 mlU/ml
    4 HAFTA 9,5- 750 mlU/ml
    5 HAFTA 217-7138- 750 mlU/ml

3. banu dağ

banu dağ Forum Okuru

Benim 203.35 çıktı kan değerim şüpheliyim hamilemiyim acaba

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.014
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar, evet bu sonuçlara göre hamilesiniz. Hayırlı olsun. Bu arada şühpe duyuyor iseniz ikişer gün ara ile bu değerlerin ortalama iki katı kadar artması gerekiyor.

5. gizem ak

gizem ak Forum Okuru

mrb benim de ilk beta hgc değerim 69 çıktı 1 hafta sonra 1236 olmuş daha kese gözükmedi sizce ne zaman gözükür bebek rahme düştüğü zaman mı haftalık oluyo şimdi de DIYEBILIRMIZ

6. turkan turku

turkan turku Forum Okuru

Evet canim benimde 237 cikmisti ve 5+5 hamileyim :)) hayirlisi olsun canim

7. emel ülgür

emel ülgür Forum Okuru

Benimde Beta Hcg Sonucum 36.17 çıktı bir hafta Sonra Normal Adet Görmeye Başladım Acaba Ben Hamilemiyimm

8. eda elma

eda elma Forum Okuru

, post: 951945"]Benimde Beta Hcg Sonucum 36.17 çıktı bir hafta Sonra Normal Adet Görmeye Başladım Acaba Ben Hamilemiyimm[/QUOTE] ewet canım hamile olma olasılığın çok yüksek

9. ummuyigit

ummuyigit Forum Okuru

Benim değerin 1.7 adetine 3 gün var testi yaptirali 3 gün oluyor yardimci olurmisunuz ne demektir:(

10. burçin bunar

burçin bunar Forum Okuru

Hcg 18,17 diyor hamilemiyim ki cok merak ediyorum....lutfen konu hakkında bilgisi olan yazsin

11. özlem cosar

özlem cosar Forum Okuru

selam. beta hcg test sonucu 1000.00 çıktı.Ne kadarlık hamileyim?

12. münireee

münireee Forum Okuru

13. tubax

tubax Forum Okuru

7. hafta 4 gün
    Beta HCG : 105000
    kalp atışı yok
    Mol gebelik de değil? nedir şimdi bu anlamadım

14. ipek soylu

ipek soylu Forum Okuru

Adetim iki gun gecikti bugun test yaptirdim beta hcg 11,79 cikti doktorumu aradim kanda gebelik var ama deger dusuk dedi 4 gun sonra cagirdi.bu durumda gebelik var mi?

15. ayşe10

ayşe10 Forum Okuru

Bende bugün tekrr yptrdm 5000 cıktı acaba kaç haftalık oluyorm

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Testi sonucu ne kadar zamanda çıkar ? BETA HCG testleri, kandan gebelik için kullanılan testlerdir. Bu testin sonucun 1-2 saatte ( maksimum ) alabilirsiniz. Buradan değerlerinizi yazarsanız size kaç haftalık hamiş olduğunuzu söyleyebiliriz. :)
  2. Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.
  3. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  4. HCG testine göre kesin hamilemiyim?

HCG testine göre kesin hamilemiyim?

Beta HCG testi bir kadının hamile olup olmadığının belirlenmesinin yanı sıra doğumsal anormalliklerin taranmasında kullanılır. Spermle döllenen yumurta rahim duvarına yer yerleştikten sonra plesenta gelişmeye başlar ve HCG salgılanır.Beta HCG testi HCG nin gerçek düzeyini belirler .Bu yüzden gebelik şüphesinde tavsiyemiz doğru sonuç için Beta HCG testidir. Hamileliğin oluşmasıyla beraber...
  5. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...

Sayfayı Paylaş