Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar.

Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim.

Hangi değerlere bakacağız ?

En yukarıda sağda yazan HCG mIU/ml değerine bakacaksınız arkadaşlarım. Peki bu değerdeki rakkamların anlamı ne hangisi ne anlama gelmekte ve kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl anlayacaksınız ( tabiki hamileyseniz )

Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere Hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.

Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.
    1 kişi bunu beğendi.
    Kadınlar Melektir
  2. benim sonucumda 0.100 yazıyor bu hamile olmadığım anlamına mı geliyor
  3. Evet Malesef hamileliğiniz görünmüyor.
  4. 7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((
  5. merhaba ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 50.72 çıktı acaba gebe miyim??gebeysem ne kadarlık olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. beta hcg

,
  2. bhcg

,
  3. beta hcg testi

,
  4. beta hcg 0.100,
  5. beta hcg 0.100 ne demek,
  6. beta hcg 1.20,
  7. Hcg testi,