Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beta hcg testi örneği
    Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar.

Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim.

Hangi değerlere bakacağız ?

En yukarıda sağda yazan HCG mIU/ml değerine bakacaksınız arkadaşlarım. Peki bu değerdeki rakkamların anlamı ne hangisi ne anlama gelmekte ve kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl anlayacaksınız ( tabiki hamileyseniz )

Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.

Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. sempatiqq

sempatiqq Forum Okuru

benim sonucumda 0.100 yazıyor bu hamile olmadığım anlamına mı geliyor

3. Editör

Editör Administrator

Evet Malesef hamileliğiniz görünmüyor.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 50.72 çıktı acaba gebe miyim??gebeysem ne kadarlık olabilir yardımcı olursanız sevinirim

6. SadmiN

Merhabalar değerli misafirimiz,

Test sonucuna göre siz 3 haftalık hamile görünüyorsunuz. Hayırlı uğurlu olsun.

7. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

valla sadminim helal olsun iyi anlıyon yaa ben bişey cakmadım valla bu değerlerden hahaha bana da öğretirsiniz artık hamiş kaldığımda :D:D

suzuu bunu beğendi.
  8. SadmiN

Ben anlamıyorum ki bu konunun adı beta hcg testi örneği yukarıda zaten resimlerde örnekler var oradan bakıp söylüyorum :)

9. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye

beklediğim oldu kan değerim 972,4 ne kadarlık oluyor acaba?

10. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

olsun onu bile okuman yeter hahaha

11. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

admincim yüksek müsadenle:bdeniz 5 haftalık görünüyor,hayırlı uğurlu olsun Allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin,darısı bizlerin başına:)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim sonucum 113,1

13. SadmiN

Tebrikler 3-4 haftalık hamilesiniz :)

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bişi sormak isdiorum.yeni gebe bir baynda prolaktin yüksekmi çıkar kanda.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik testi

Merhaba benim hcg test sonucum 9,75 olarak görülüyor durum nedir ben anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

Beta hcg testi örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. beta hcg

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  3. beta hcg

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı
  4. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  5. beta hcg

Slm soruma cevap verirseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. beta hcg testi

,
  2. hcg testi

,
  3. beta hcg 1.20

,
  4. beta hcg 0.100,
  5. beta hcg 0.100 ne demek,