Bugun test yaptirdim sonuc 260.33 cikti hamilemiyim demek bu acaba

Merhaba çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor HCG testi yaptırmanızı öneriyorum
teşekkür ederim :) ama doğru çıktı hamile değilmişim benimde buradaki hanımlara önerim erken gebelik testi almayın 15 dakkadan önce çift çizgi çıkarsa hamilesiniz diyo yönergesinde ancak ben gecen ay yaptım 5-7 dakka arası çift çizgi oldu heyecan yaptım sevindim hemen kan testi yaptırdım ertesi gün ama hamile değilmişim şu üç liralık testler daha güvenilir en azından heyacanını kursağında bırakmıo kesin hamile olana kdr çıkmıo sadece o kadar

benim sonucumda 0.100 yazıyor bu hamile olmadığım anlamına mı geliyor

Benim de beta hcg değerim 0.100 çıktı ve 0.5.3 yazıyordu. sanırım bende hamile değilim. en son 8 Kasım 2014 de oldum ama bugün tarih 12.12.2014 hala adet olmadım. İnşallah geç döllenmedendir diyorum. Yoksa yaşayamam ben ya. Bebek çok istiyorum.

1 kasımda hasta olmuştum bugün 12.12.2014 halen daha hasta olmadım belim agırıyor gögüslerime dokunamıyom çok agırıyor sizce hamilemiyim ?

Herkese merhabalar.

Aranıza daha yeni yaklaşık 5 dakika önce filan katılmışımdır.
Sizlere bir sorum olacak? Belki daha önce bu konu çok konuşulmuştur ama ben biraz bilgisizim bu konuda.
Benim en son adetim 8 Kasım 2014 filandı yanlış hatırlamıyorsam hiç de yazmam veya takibini çok yapmayı da beceremedim ya neyse. Bugün ayın 12.12. 2014 ü ve hala adet olmadım. Dün dayanamayıp doktora gittik eşimle. Gebelik Kan Testi için. 2 saat sonra sadece sonucu verdiler. Acil de olduğum için sonucu söylemiyoruz dediler.
BETA HCG Değeri : 0.100 Referans 0-5.3 yazıyordu. İnternet den araştırdım, hamile olmadığımı anladım. Fakat geç döllenme durumu da okudum birkaç kişiden. Sizce bende de böyle bir şey olabilir mi?
İnşallah olur ya.

Bu soruma cevap veren tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

1 kasımda hasta olmuştum bugün 12.12.2014 halen daha hasta olmadım belim agırıyor gögüslerime dokunamıyom çok agırıyor sizce hamilemiyim ?

Valla arkadaşım ben dün dayanamayıp doktora gittim. BETA HCG değerim 0.100 referans 05.3 çıktı. sanırım bende hamile değilim. Geç döllenme diye birkaç kişide okudum inşallah öyledir. sende bana kalırsa kan testi yaptır. HCG değerin 0.100 ise hamile değilsindir. 10 ve altı hamile olunmuyor.

Benim soruma lütfen cvb verin beta hcg 139 mlu/ml 0-5 aradan 2 gün geçtikten sonrada b-hcg 354 0.00- 5.00 B7 sonuçlarla kaç günlük hamileyimdir

Geri