Bana gec dollenme dediler. Henuz cok yeni . usg de gorunmuyor. Ama kan degeri iki gune bir normal artiyor.
Cuma 101
Pazar 340
Sali 780
Idi. Ayintili usg de yapildi dis gebelik veya komlikasyonda yok diyor. Simdi kac gunluk hamileyim. Ve bebegim ne zaman gorunur usg de. Bu pazartesi icin yine gel dediler.

Merhaba 9 yıllık evliyim bir kızım var 7 yaşında pkoluyum öncelikle söylemeliyim adetim 2 gün geçti 18..19 Mayıs olmam gerekliydi en son 18 nisan da oldum progestan kullanıyorum daha önce düşük yaptım bebek tutunamadı malesef 20 sinde yani dün öğlen idrar testi yaptım ikinci çizgi 1. Dk dolmadan çıktı çok sevindim hemen eşimle Dr Kostuk Ultrason da birsey görünme di kan testi 1.86 çıktı negatif dedi ama söyle bir durum var ilk gebeliğimde kan testi 0.2 çıkmıştı idrar testi de negatif ti 6 haftada gebe olduğumu öğrendim ki bu alttan muayene de çıktı şimdi sizce umutlanmalimiyim tekrar anne olabilme ihtimalim nedir tsk ederim

Merhaba hcg testiniz gebelik lehine değil.Gebelik söz konusu olursa değerde artış olucaktır.Pazartesi tekrar hcg testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Benim beta hcg 71 cıkdı ne kadarlık hamileyim.
Bu durumda henüz bir iki haftalık hamile görünüyorsunuz. Çok ama çok çok yeni takip etmek ve ikişer gün ara ile testi tekrarlamak gerekiyor. Yaptıracağınız testte 2 gün arayla çıkacak sonuç bir önceki sonucun iki katı veya daha üstü olmalı ki hamileliğinizin devam ettiğini anlayalım.

Hayırlı olsun, kucağınıza sağsağlim alın inşAllah.

Merhaba ilişkimin üstünden 2 ay geçti dün test yaptırdım sonuç <1,20 yazıyor ne anlama geliyor

Geri