Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. yosun_öğretmen

yosun_öğretmen New Member

adetime 1 hafta var...fakat mide bulantısı ve sol kasığımda şiddetli ağrı hissettiğim için kan testi yaptırdım..

2. wiyana

wiyana New Member

Adetim 16 subatta geldi 19 subatta bitti sonra doktora gittim rahim kanseri testi yapti ve ultrasalle yumurtaliklarimi kontrol etti sag yumurtalik buyumus dedi. Ama 3 gundur kasiklarim adet olucak gibi agriyo anlamadim bu agrinin sebebini test yaparken canim cok acidi acaba onun etkisi olabilirmi bu agrijin sebebi adet bitrigi gun esimle beraber olduk yerlesme agrisida olabilrmi diye dusunuyorum yardimci olabilirmisniz lutfen?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

evet yine benim enis bey hamilelik yok beta hcg değeleri 9,75 8,60 8,15bunnar on onbeşgün arayla yapıldı progesteron0,20 fsh değerimde48,80 değerlerin neden yüksek çıktığını bulamadılar bende telaş ettim.araştırma hastanesine sevk verildi bundan ne çıkar diye sıkıntıdayım lütfen aydınlaırsanız sevinirim..saygılar..

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

banada yardımcı olurmusunuz benimde adetim asla gecikmez 10 şubat son adet tarihim bu ay 5 martta olmam gerkliydi meraklanıp kan testi yaptırdım dün yani adet olucağım tarihte 3,9 IU/L çıktı Fakat labaratuardan bana dedikleri sonuş negatif ama 1 hafta sonra yineleyin acaba bu değerin artma olasılığı varmı .. dahada hastalanmadım.ne yapıcağımı şaşırdım.ilk defa adetim gecikiyor

5. pink87

pink87 New Member

yardım edin lütfen..en son adetim 2 şubat ve 30 günde düzenli adet görüyorum 3 gün geciktim önce evde test yaptım pozitif sonuç aldım bugünde kan tahlili yaptırdım 17.85 çıktı dr.çok az pozitiflik var dedi ultrasona aldı kese görünmedi acaba hamile miyim????

Beta hcg testi örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

[B]Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ?[/B] Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor....
  2. beta hcg

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  3. beta hcg

son adetim 9 haziran 2013 ve beta hgc değerim 26.06.2013 tarihinde 4.66 28.06.2013 tarihinde28.39 03.07.2013 tarihinde 529.3 05.07.2013 tarihinde 1070 06.07.2013 tarihinde 1508 cumartesi için doktor randevusu aldım .yazık ki cumartesiden önce bulunduğum yerde doktor imkanı olmadığı için lütfen bu değerlerin çoğul gebelik olup olamayacağı hakkında lütfen bilgi verebilir...
  4. beta hcg

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı
  5. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...

Sayfayı Paylaş