Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Merhabalar değerli misafirimiz. Evet tebrik ediyoruz bu sonuca göre hamilesiniz. Üstelik rakamsal verilere bakıldığında çok yüksek ihtimal ile bebeğinizin keseside oluşmuş hayırlı olsun.
    Saygılar.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşimle 9 ve 22 aralıkta birlikte olduk. internetten hesaplamama göre 9-14 aralık yumurtlama tarihim olarak gözüküyor. en son aralık 3te adet oldum her ay bikaç gün öne atardı şuan hala adet olmadım. b hcg 0.1 idrar testleri negatif. hamilelik şansı yok mu hiç ?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

verdıgınız bu mutlu haber ıcın cok cok cooooooooooooooook tesekkur ederım

4. slm banada yardımcı olursanız çok sevinirim beta hcs degerlerim 1648 gösteriyor ama hiçbirşey anlamıyorum hamilemiyim öleyse kaç haftalık şimdiden teşekkürler..

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim adetrinden iki gün sonra kahve leke geldi doktora gittim beta hcg 13.63 gebelik var mı acaba yarın gel dedi doktorum

6. canlı

canlı Forum Okuru

720.12 çıktı sizce hamilemyim

7. hazan_11

hazan_11 Hamiş Melek

Hamilesin Allahım sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin :)

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Vay be bekarken bu konulara öylesine bir girer bakardım hiç birşey anlamaz azda utanır geri çıkardım şimdi ise anne oluyorum inş. bu değerleride çok iyi anlayabiliyorum. Demekki herşeyin yeri ve zamanı varmış .

Adminim tşk ederiz aydınlatıcı ve her kadını ilgilendiren konu için.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beta Hcg 1924 mlU/mL 0-5

< 0,5-2,67
    < 0,5-5
    Bu yazıyı anlamadım gebelik varmi? :)

hatiss bunu beğendi.
  10. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye

maşallah gitsen kesen bile görülür

destinydestiny bunu beğendi.
  11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba ben 19 aralık ta adet gördüm ve bu ay adet olmadım test yaptım pozitif çıktı dün kan testi yaptırdım 101.77 çıktı doktor hamilesin dedi peki kaç haftalık hamile olduğumu anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

12. hatiss

hatiss Yeni Üye

tebrikler gebesin..

13. hatiss

hatiss Yeni Üye

öncelikle tebrikler sanırım şuan 4 yada 5 haftalık hamilesiniz..sonucunuza göre ama bu değişkenlık gösterebilir doktorun değerlendirmesine göre çıkan sonuca göre değişebilir ama şuan 4 yada 5 hafta gibi duruyor.

14. umutsuz_..........

umutsuz_.......... Forum Okuru

hamılemıyım

merhaba ben 3 gun once test yaptırdım .sonuç:6.1 cıktı .doktor hamıle olabılırısnde olmayabılırsınde dedı.yardımcı olursanız sevınırım .hamılemıyım degılmıyım.

destinydestiny bunu beğendi.
  15. destinydestiny

destinydestiny Aktif Üye

merhaba, doktorunda söylemiştir belki ama bence testi bir hafta sonra tekrarlaman gerekir emin olmak için. benim bildiğim değer 5'in üstündeyse gebelik olma şansı yüksektir. Ama en kesin sonucu testi tekrarlayarak alabilirsin, Allah gönlüne göre versin inşallah

Beta hcg testi örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. beta hcg

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  3. beta hcg

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı
  4. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  5. beta hcg

Slm soruma cevap verirseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. beta hcg 9.5

,
  2. beta hcg 8.0