Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  1. adetime 1 hafta var...fakat mide bulantısı ve sol kasığımda şiddetli ağrı hissettiğim için kan testi yaptırdım..
  2. Adetim 16 subatta geldi 19 subatta bitti sonra doktora gittim rahim kanseri testi yapti ve ultrasalle yumurtaliklarimi kontrol etti sag yumurtalik buyumus dedi. Ama 3 gundur kasiklarim adet olucak gibi agriyo anlamadim bu agrinin sebebini test yaparken canim cok acidi acaba onun etkisi olabilirmi bu agrijin sebebi adet bitrigi gun esimle beraber olduk yerlesme agrisida olabilrmi diye dusunuyorum yardimci olabilirmisniz lutfen?
  3. evet yine benim enis bey hamilelik yok beta hcg değeleri 9,75 8,60 8,15bunnar on onbeşgün arayla yapıldı progesteron0,20 fsh değerimde48,80 değerlerin neden yüksek çıktığını bulamadılar bende telaş ettim.araştırma hastanesine sevk verildi bundan ne çıkar diye sıkıntıdayım lütfen aydınlaırsanız sevinirim..saygılar..
  4. banada yardımcı olurmusunuz benimde adetim asla gecikmez 10 şubat son adet tarihim bu ay 5 martta olmam gerkliydi meraklanıp kan testi yaptırdım dün yani adet olucağım tarihte 3,9 IU/L çıktı Fakat labaratuardan bana dedikleri sonuş negatif ama 1 hafta sonra yineleyin acaba bu değerin artma olasılığı varmı .. dahada hastalanmadım.ne yapıcağımı şaşırdım.ilk defa adetim gecikiyor
  5. yardım edin lütfen..en son adetim 2 şubat ve 30 günde düzenli adet görüyorum 3 gün geciktim önce evde test yaptım pozitif sonuç aldım bugünde kan tahlili yaptırdım 17.85 çıktı dr.çok az pozitiflik var dedi ultrasona aldı kese görünmedi acaba hamile miyim????

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

  1. beta hcg 9.5

    ,
  2. beta hcg 155