gebe
  1. Sibelturgutt

Sibelturgutt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Beta hcg testi örneği

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Sibelturgutt tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar; bu ay adet gecikmem baya uzun sürdü şöyleki; adet olmam gereken tarih 03/04-10 du 07/10 da betam 0.39 fakat bugün kan testi verdiğimde betam 1.20 çıktı doktorum rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi adet söktürücü ilaç verecekmiş sizce kullanmalımıyım yoksa biraz daha beklemeliyim?Lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı...

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    doktor ne dediyse uymalısın bence.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba .Gebelik söz konusu değil.Doktorunuzda ilaç vermeyi uygun bulmuş.ilaç kullanıp kullanmamak sizin insiyatifinizde

Beta hcg testi örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar. Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim. Hangi değerlere bakacağız ? En yukarıda...
  3. Beta Hcg nedir örnek sonuçlar ve değeri kaç olmalı

Beta Hcg nedir örnek sonuçlar ve değeri kaç olmalı

hcg nedir,hcg kaç olunca hamile olunur,hcg değerleri,hcg gebelik değerleri,hcg hamilelik değerleri,hacg örnekleri,beta hcg hakkında bilgiler Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da...
  4. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  5. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş