gebe
  1. Günes4616

Günes4616 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Günes4616 tarafından paylaşıldı.

Kizlar selam, araniza yeni katildim sizlere danismak istiyorum. Bebis icin calisiyoruz eylul ayinda kum doktugum icin adetim baya bir gecikmisti 11 inde oldum 14 unde bitmisti. 15 inde calismaya basladik ve Ben Cok merak ettigim icin 10 gün sonra beta hcg yaptirdim negatif cikti adetin ilk gununden 14. Gun ovulasyon oluyormus. 25 ine denk geliyor. dayanamadim bu ayin 2.nde tekrar kan testi yaptirdim yine negatif cikti. Simdi gecen aya gore yine 11 adet gunum olarak dusunuyorum ama yine kumdan gecikmede olabilir. Cok merak ediyorum 2 defa negatif ciktigi icin cok uzgunum 18.inde tekrar test yaptiracagim. Ve beyaz seffaf akintim oldu 1 hafta oncede bu akinti olmustu kumdan dolayi sol kasigimda agri sizlama oluyordu bugun ilk defa sol kasigimda ara ara batmalar oluyor Cok merak ediyorum yine negatif cikacak diye Cok korkuyorum.zaman ayirip okuyan tum meleklere tesekkur ederim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , gebe kalmadan önce kum dökme problemini halletmeye çalışın. + Belirtilerden hareket ederek gebelik teşhisi yapılmaz. Bu yanlış ve yanıltıcı olur. Mensinizde gecikme olursa ki bu kum dökme probleminden ötürü tekrar olabilir tedbiren test yapın.Geçmiş olsun diyor , en kısa zaman da anne olmanızı diliyorum.

Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar bugün kadan bhcg testi yaptırdım sonuç 4850 çıktı ben buna kgöre kaç haftalık hamileyim. Bu değerler var herkesler bakıyor bunların çizelgesi varmı nereden bulabilirim birisi bana yardımcı olabilir mi ?
  2. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  3. Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  4. beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz
  5. beta hcg acil yardım !!!

beta hcg acil yardım !!!

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?

Sayfayı Paylaş