gebe
  1. aylince

aylince Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beta hcgm 42.55 sizce azmı?bir bakar mısınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında aylince tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar.ben sürekli bu formu takip ediyordum.en sonunda üye olmayı başarabildim:) soruma gelince,adetimin gelmesi gereken günde 16 kasımda kan testi yaptırdım.sonuç 42.55 çıktı.okadar şaşırdım ki.doktorum 1 hafta sonra testi tekrarlamamızı söyledi.bende beklemedeyim.okadar çok korkuyorum ki..3 ay önce gebeliğim kendiliğinden sonlanmıştı.2 günde 180lerden 60lara düşmüştü.korkum bu.aynısı olacakmış gibi korkuyorum.sizce şuanki değerim düşük mü?beyaz akıntım çok fazla.kasığımda ara sıra batmalar oluyor.midemde yanma vardı kesildi 2 gündür yok.lütfen morale ihtiyacım var.değeri düşük olupta sonradan yükselen varmı.:18::küstüm:

2. aylince

aylince Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap veren kimse yokmu kızlar?::((

3. aylince

aylince Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi anlamadım bu forumda kimse yokmu yani?keşke üye olmasaymışımm..boşuna..

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
beta hcgm 42.55 sizce azmı?bir bakar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Hey Bakar Mısın

Nilüfer - Hey Bakar Mısın

Herkes senden bahsediyor, herkes seni konusuyor Her nereye gitsem karsimdasin, sanki bütün yollar sana Cikiyor Gece gündüz aklimdasin, kanimdasin, canimdasin Gece gündüz aklimdasin, sagimdasin, solumdasin Senden asla vaz gecemem, inanki sen harikasin Hey, hey bakarsimisin, yüregime akar misin Ben sana vurgun, ben sana tutkun Atesinle yakar misin __________________
  2. Bi Bakar mısınız....

Bi Bakar mısınız....

Şu an Dünya'da altı milyar insan yaşıyor. Her yüzyılda bir kaybolup, her yüzyılda bir yeniden doğan altı milyar insan. Dünya dolup dolup boşalırken, değişen tek şey parmak izleri ve burun kemikleri oluyor... Savaşlar hiç bitmiyor, kavgalar tükenmiyor, insan kendini bir türlü aşamıyor. Yaşadığı süre içerisinde, komplo teorileriyle kendini tüketiyor, “Kimse savaşları durduramaz!” diyerek...
  3. Gebelik testi sonucuma bir bakar mısınız ?

Gebelik testi sonucuma bir bakar mısınız ?

Test isim b-hcg Sonuc 9.04 Mlu/ml Referans araligi 0.5 Kan testi sonucum gebemiyim gebeysem kac haftalik gebeyim
  4. Hamile miyim bir bakar mısınız

Hamile miyim bir bakar mısınız

Kızlar bugün diğer ayıma göre 3 gün gecikti adetim ama 30 gun hesaplarsam düzensiz olduğu için 1 gun gecikti. Bugün test yaptım ikinci çizgi hafif belirdi sonra hemen 1 dakika içinde kayboldu. Lütfen bana mesaj yazın bunun anlamı negatif midir ?
  5. test sonuçlarıma bakar mısınız?

test sonuçlarıma bakar mısınız?

Merhaba hormon testi yaptırdım,doktorum polikistik over olduğumu söyledi bir de siz bakın lütfen serbest T4 : 1.41 tsh : 1.81 fsh : 6.62 e2: 42.79 lh : 9.95 prolaktin : 20.42

Sayfayı Paylaş