gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

beta

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

beta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. B beta hemolitik streptokok boğazda beta mikrobu

B beta hemolitik streptokok boğazda beta mikrobu

b grubu beta hemolitik streptokok boğaz mikrobu hamilelikte beta mikrobu boğaz iltihabı tedavisi hamile mikrobuna ne iyi gelir A Grubu Beta hemolitik streptokoklar, bakteri türü mikroplardır. Özellikle kış aylarında kapalı ortamlarda birarada bulunan insanlarda boğaz iltihaplanmalarına (farenjit) neden olurlar. Streptokoklar, solunum yollarından havayla çıkan damlacıkların insandan insana...
  2. yaramaz betalar

yaramaz betalar

betalar betaların ömrü Uzakdoğu kökenli olan betalar bugün dünyanın birçok yerinde yetiştirilen ve üretilen bir türdür. Su bardağından büyük akvaryumlara kadar birçok ortamda beslenebilir. Fakat bardak, kavanoz gibi kaplarda asla gerçek renk ve heybetini gösterip üreyemez. Kavgacı bir balıktır. Fakat büyük bir akvaryumda çiklitler dışındaki diğer türlerle beraber tek bir erkek beslenebilir....
  3. beta

beta

mrb.beta test sonucum 0.500 negatif.fakat okudugum bir yoruma göre yumurtlama olma ihtimali varmış ve doktor hastaya gebeliğin tutunması için FARLUTAL diye bir ilaç vermiş.sizce bu değer de gebelik ihtimali varmı
  4. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  5. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...

Sayfayı Paylaş