gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Beton Orçun Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beton orçun resimleri beton orçun kim alp eren khamis nereli alp eren khamis biyografi Çocuklar duymasın biliyorsunuzki uzun bir aradan sonra tekrar seyirciyle buluşarak ekranlarda yerini aldı.Dizide oyuncular arasında çok büyük değişiklikler olmadı.Özellikle havuç çocukluktan çıkıp delikanlı olarak karşımıza çıktı.Diziye katılanlar olduğu kadar ayrılanlarda oldu tabi.Selami karakteriyle tanıdğımız namı diğer light Selami diziden ayrılan isimlerden.Orçun yıllar önce Gönül ve Selami'nin oğlulları olarak diziye katılmıştı.Ama yıllar sonra Orçun büyümüş hatta yaşından büyük işler çevirip konuşan tam bir kazak erkek rolüyle karşımıza çıktı:D Kısa bir sürede konuşmaları ve sempatik hareketleriyle kendini sevdirmeyi başaran beton Orçun hayranları için resimlerini paylaşıyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu çocuk varya bu çocuk manyak iyi rol yapıyor. Yahu merak ediyorum acaba bu tür oyuncuları ajanslar mı buluyor da monte ediyorlar diziye hep merak etmişimdir ya. :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Beton Orçun Selami ve Gönül'ün yıllar önceki dizide doğan oğullarıdır.7 sene geçince aradan elbette tanıyamıyanlar olabilir o zamanlar bayağı güççükk bişeydi:D
    Gerçek adı Alp Eren Khamis olan oyuncu hakkında sizlere ufak bir bilgi
    Rol Aldığı Filmler

Çocuklar Duymasın: Orçun (2004)
    Hatırla Sevgili: Sinan (2008)
    MURO(2008)

Çok tatlı maşallah Allah nazarlardan esirgesin:)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

damlammmmmmmmmmmm

Ay cok tatlı ya canım benimmmmmmmmmmm...*

5. 3 kızlar

3 kızlar Forum Okuru

şeker orçun
    oy çok şeker ben sana cep telefonuda alırım

Beton Orçun Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yunusun kuyruğuna kim beton bağlar?

Yunusun kuyruğuna kim beton bağlar?

Datça’da karnı yarılmış, kuyruğuna iple parke taşları bağlanmış ölü bir yunus kıyıya vurdu Muğla’nın Datça ilçesinde karnı yarılmış, kuyruğuna kalın naylon sicimle parke taşı bağlanmış ve ağzından kan gelen ölü bir yunus plaja vurdu. Jandarma, denizlerin sevimli canlısı yunusa yapılan bu işkenceyle ilgili olarak bir soruşturma başlattı. İlçeye 15 kilometre uzaklıkta bulunan Kızlan köyü...
  2. şeffaf beton

şeffaf beton

şeffaf beton Yan dairedeki komşuyu rahatça dikizleyebiliriz artık :piha: Macaristan'da üretilen şeffaf beton nezaman kullanılır bilinmez ama üretmiş adamlar.
  3. Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba
  4. Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı hakkında bilgi aradım bulamadım sitede biyografi bölümünüze zaten ulaşamadım o yüzden buradan yazıyorum cevabı çabuk gelsin diye:)
  5. Beton mutfak tezgahları

Beton mutfak tezgahları

beton tezgah modelleri,beton tezgah mutfak modelleri,beton mutfak tezgahının avantajları,beton mutfak tezgahının dezavantajları,beton tezgah mutfağı dayanıklımıdır Mutfağınız için dilediğiniz gibi, size özel bir modelde tasarlanabilecek ve inanılmaz derecede uzun ömürlü olan beton mutfak tezgahları, mutfak için en iyi seçimlerden biridir. Pek çok binanın ana malzemelerinden biri olan bu...

Sayfayı Paylaş