gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bettye Muller' den Sıra Dışı Bir Tarz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Şimdilerde bakıyorum da 17, 22 yaş arası kızlarda dar paça kot ve bu ayakkabılar. Tabi birebir aynısı değil ama bu tarz bacıklı üstü desenli ve farklı renklerde ama desenli ve rengarenk.. Birde parlaklık katılmış bu ayakkabıya belki ilgilenenler olabilir dedim ve sizlerede göstermek istedim.
    [​IMG] Ünlü moda dergilerinin gerek kapak yıldızlarının gerekse katalog çekimlerinde yer alan mankenlerin birbirinden şık kıyafetlerinin kombinlemeleri için kullandığı vazgeçilmez ayakkabı markalarından Betye Muller 2011 sezonunda yine kendi hikayesini yazan ayakkabı modelleri ile koleksiyonunu zenginleştiriyor. Bu kez hikaye 70′lerden günümüze gelen bir moda akımı üzerine.

Bettye Muller' den Sıra Dışı Bir Tarz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıra Dışı Klavyeler buyrun :)

Sıra Dışı Klavyeler buyrun :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sıra dışı ayakkabılar

sıra dışı ayakkabılar

melişşlerrr.... şu ayakkabılara bi bakınnn...2035 de bunlar moda:haha::haha::haha: artık o vakte kim öleee kim kalaaa... ben bayıldım bu ayakkabılara (gülmekten) ya siz...
  3. en sıra dışı eşyalar

en sıra dışı eşyalar

daha bissürü varmış valla çok yaratıcı evlenince evi bunlarla doldurcam :haha:
  4. Sıra Dışı Özgeçmişler

Sıra Dışı Özgeçmişler

Sıra Dışı Özgeçmişler, ozgecmis, cv ornekleri, ozgecmis hazirlamak, is basvurusu konulari burada melekler Merhaba Melekler, İş başvurularınızda kaçınılmaz olarak fark edilmenizi sağlayacak teknikler… 1990 yılında Türkiye’de yazılı özgeçmiş uygulaması yokken yazılı özgeçmişimi renkli bir kağıda fotokopi aldırmıştım. Artık özgeçmişim sevdiğim bir renk olan maviydi. İş başvurusu yaptığım...
  5. Sıra Dışı Ev Dekorasyonları

Sıra Dışı Ev Dekorasyonları

En Farklı Ev Dekorasyonları Yeni Sezon Ev Dekorasyonları Değişik Ev Dekorasyonları Ev dekorasyonlarında hep alıştığınız tarz oda dekorasyonları canınızı sıktıysa bambaşka görünümlü oda dekore etmeye ne dersiniz? Ev dekorasyonunuza sıra dışılık katacağınız dekorasyon anlayışında dilerseniz yatak odalarınızda, dilerseniz salon, mutfak, yemek odası dekorasyonlarınızda farklılık yaratabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş