Betül Demir "Herkes Haklı" 2010

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Betül Demir "Herkes Haklı" 2010
betül demirin gelinliği betül demir herkes haklı klip kıyafeti demir gelinlik demirin klibindeki gelinlik herkes haklı klibindeki
Betül Demir den yepyeni bir single albüm piyasaya çıktı.Sizlere bu yeni single albüm tanıtım bilgilerine geçiyorum
betul-demir2-2940.jpg

01.Herkes Haklı
Söz & Müzik: Sezen Aksu
02.Herkes Haklı ( Version )
Söz & Müzik: Sezen Aksu

Betül Demir, yeni albümünden ilk single "Herkes Haklı" ile suskunluğunu bozdu. Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan "Herkes Haklı"nın düzenlemelerinde Ozan Çolakoğlu ve Emirhan Cengiz imzaları yer alıyor. "Herkes Haklı"nın iki farklı versiyonun yer aldığı single Seyhan Gold etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.
betul-demir1-2076.jpg

Betül Demir'in daha önce Avrupa Müzik'le anlaşmasına rağmen yorumcunun müzik dünyasına girmesini sağlayan ve popüler olmasında büyük bir rol alan Seyhan Müziğe geri dönmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Betül Demir'in yepyeni şarkısı "Herkes Haklı"nın video klibi de müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in, görüntü yönetmenliğini Onur Ercoşkun'un yaptığı video klipte "kaçak gelin"i canlandıran Betül Demir'in oyunculuğu da çok konuşulacak. 16mm formantında, 20 saatte, Riva'da 2 ayrı mekanda çekilen video klibin son sahneleri özellikle son dönemde çok popüler olan Taş Ev'de çekildi.

Geri