gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Betül Demir "Herkes Haklı" 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

betül demirin gelinliği betül demir herkes haklı klip kıyafeti demir gelinlik demirin klibindeki gelinlik herkes haklı klibindeki Betül Demir den yepyeni bir single albüm piyasaya çıktı.Sizlere bu yeni single albüm tanıtım bilgilerine geçiyorum [​IMG]

01.Herkes Haklı
    Söz & Müzik: Sezen Aksu
    02.Herkes Haklı ( Version )
    Söz & Müzik: Sezen Aksu

Betül Demir, yeni albümünden ilk single "Herkes Haklı" ile suskunluğunu bozdu. Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan "Herkes Haklı"nın düzenlemelerinde Ozan Çolakoğlu ve Emirhan Cengiz imzaları yer alıyor. "Herkes Haklı"nın iki farklı versiyonun yer aldığı single Seyhan Gold etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.
    Betül Demir'in daha önce Avrupa Müzik'le anlaşmasına rağmen yorumcunun müzik dünyasına girmesini sağlayan ve popüler olmasında büyük bir rol alan Seyhan Müziğe geri dönmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Betül Demir'in yepyeni şarkısı "Herkes Haklı"nın video klibi de müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in, görüntü yönetmenliğini Onur Ercoşkun'un yaptığı video klipte "kaçak gelin"i canlandıran Betül Demir'in oyunculuğu da çok konuşulacak. 16mm formantında, 20 saatte, Riva'da 2 ayrı mekanda çekilen video klibin son sahneleri özellikle son dönemde çok popüler olan Taş Ev'de çekildi.

Betül Demir "Herkes Haklı" 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Betül Demir

Betül Demir

betül demir betul demir betül betul demır
  2. En güzel resimleriyle Betül Demir

En güzel resimleriyle Betül Demir

betül demir saç rengi betül demirin saç rengi demirin gelinliği demir gelinliği gelinlik Betül Demir hayranları için sanatçının birbirinden güzel resimleri
  3. Betül Demir - Günahimi Alma

Betül Demir - Günahimi Alma

Görmedim ki yüzünü Kaç zamandır düşünü Bozmadım büyüsünü Bu nasıl aşk böyle içimi acıtır Dönmedim ki sözümden Vazgeçmedim senden Vurur yüreğime neden vurur da Ah nasıl yaşarım bilmem Bir yanım yarım kaldı bak Bir yanım sana çoğalır Neden üzerimde hüzün Gece düşer gündüz azalır Günahımı alma yasak değilsin ki Neler gördüm ben sen ilk değilsin ki
  4. Betül Demirin yeni klibi

Betül Demirin yeni klibi

betül demir son şarkısı betül demir, yeni albümü, mıknatıs albümü, yeni klibi, hop dedik şarkısının yeni klibi burda arkadaşlar. Güzeş şarkıcı Betül Demir, "Mıknatıs" adlı albümünde yer alan "Hop Dedik" adlı şarkısına klip çekti Melek'ler. Betül Demir, kariyerinin dönüm noktası olarak gördüğü yeni albümü “Mıknatıs”ın ilk klibini “Hop Dedik”e çekti. Ünlü şarkıcı, söz...
  5. Betül Demir Kimdir, Resimleri

Betül Demir Kimdir, Resimleri

Betül Demir Kimdir, Resimleri paylaşın hayatı hakkında kısa bilgi verin ok mi arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş