gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Betül demirden çocuklara tenefüs zili

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

tenefüs zili sesi tenefüs zil sesleri zil sesi teneffüs zili dinle 'SÜPER BİR FİKRİM VAR!'

BETÜL DEMİR'İN ŞARKILARI; ŞİŞLİ LİSESİ, KAĞITHANE İLKÖĞRETİM OKULU VE TALAT PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU'NDA ÇALINMAYA BAŞLANDI.

Pop müziğin genç sesi Betül Demir'in 'Süper' isimli ikinci albümündeki şarkılar, öğrenciler için teneffüs zili oldu.

Betül Demir'in şarkıları; Şişli Lisesi, Kağıthane İlköğretim Okulu ve Talat Paşa İlköğretim Okulu'nda çalınmaya başlandı. Güzel şarkıcı, 'Bu uygulama beni çok mutlu etti. Şarkılarımın okullarda çalınması doğru yolda ilerlediğimi gösterir. Çünkü gençlerin beğenisi, benim için çok önemli' diye konuştu.

Betül demirden çocuklara tenefüs zili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Betül Demir

Betül Demir

betül demir betul demir betül betul demır
  2. En güzel resimleriyle Betül Demir

En güzel resimleriyle Betül Demir

betül demir saç rengi betül demirin saç rengi demirin gelinliği demir gelinliği gelinlik Betül Demir hayranları için sanatçının birbirinden güzel resimleri
  3. Betül Demir - Günahimi Alma

Betül Demir - Günahimi Alma

Görmedim ki yüzünü Kaç zamandır düşünü Bozmadım büyüsünü Bu nasıl aşk böyle içimi acıtır Dönmedim ki sözümden Vazgeçmedim senden Vurur yüreğime neden vurur da Ah nasıl yaşarım bilmem Bir yanım yarım kaldı bak Bir yanım sana çoğalır Neden üzerimde hüzün Gece düşer gündüz azalır Günahımı alma yasak değilsin ki Neler gördüm ben sen ilk değilsin ki
  4. Betül Demirin yeni klibi

Betül Demirin yeni klibi

betül demir son şarkısı betül demir, yeni albümü, mıknatıs albümü, yeni klibi, hop dedik şarkısının yeni klibi burda arkadaşlar. Güzeş şarkıcı Betül Demir, "Mıknatıs" adlı albümünde yer alan "Hop Dedik" adlı şarkısına klip çekti Melek'ler. Betül Demir, kariyerinin dönüm noktası olarak gördüğü yeni albümü “Mıknatıs”ın ilk klibini “Hop Dedik”e çekti. Ünlü şarkıcı, söz...
  5. Betül Demir Kimdir, Resimleri

Betül Demir Kimdir, Resimleri

Betül Demir Kimdir, Resimleri paylaşın hayatı hakkında kısa bilgi verin ok mi arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş