gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz 1000inci programını sunacak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ekranların sevilen adamı... çok özel bi güne hazırlık yapıyor beyaz işte o özel günle ilgili kesitler burada.......

BEYAZ, AJDA İÇİN ALARMDA
    BEYAZIT ÖZTÜRK, 1000’İNCİ PROGRAMINA AJDA PEKKAN’I ÇIKARTABİLMEK İÇİN ONUN ÇOK İLGİNÇ BİR İSTEĞİNİ KABUL ETTİ

KANAL D ekranlarında 1000’inci programını 1 Mayıs’ta yayınlayacak Beyazıt Öztürk, bu özel gecce için sürprizler hazırladı.

Beyazıt Öztürk, 1000’inci programında Süperstar Ajda Pekkan’ı konuk edeceğini açıkladı. Ajda için özel dekor.. Uzun zamandır Ajda’yı programına çıkarmak için uğraş veren Beyaz, sonunda muradına erdi. Ancak, bu hiç de kolay olmadı.

Beyaz, programda Ajda Pekkan’a Pekkan’ın hiç hoşlanmadığı estetikle ilgili sorular sormayacak. Konunun herhangi bir şekilde estetiğe getirilmesine izin vermeyecek. Daha önce Sezen Aksu için özel bir program yapan Beyaz, Ajda için de büyük sürprizler planlıyor. Ajda’nın tek konuk olarak çıkacağı programda Beyaz, özel dekor hazırlatacak. Üç yıl aradan sonra.. Disco Ajda’ adını taşıyacak geccede üç ayrı dekor ile konsept olacağını belirten Beyazıt Öztürk, 'Ajda Pekkan Disco Ajda geccesinde disko, Türk Sanat Müziği Alaturka ve Nostalji şarkılarını seslendirecek. Unutulmaz bir gecce yaşatacağız' dedi. Ünlü şovmenin, Pekkan’ın konuk olduğu program için en az 30 bin TL. harcama yapacağı söyleniyor. Başarılı televizyoncu daha önce 1999 ve 2006’da Ajda’yı konuk etmeyi başarmıştı.

Beyaz 1000inci programını sunacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. Programlar

Programlar

programlar Yavuz’un Süper Minibüsü 13 Haziran 2008 Cuma | 10:03 Yavuz Seçkin hafta için her gün 18.00–20.00 saatleri arasında sizlerle . . Radyo Güzeli 20 Mart 2008 Perşembe | 10:26 Hafta içi her akşam 20:00'de Süper FM'de Denizhan Burhan'la Yansıma 26 Ekim 2007 Cuma | 19:07 Gecenin yalnızlığı şiirlerle ve duyguların paylaşıldığı...
  3. unutulmaz programlar

unutulmaz programlar

Güner Ümit in kadın kılığında Turnike sunması... Fatma Girik in Söz Fato da programında ilk tükürüşü... Medyum Memiş in Medyum Keto ya giriştiği saniyeler... Yıldo nun Süpermen kılığında Turnike sunması... Sadettin Teksoy un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması... Kaan Yakuphan in haber sunduğu sırada arkasında bulunan dev panonun kafasına inmesi... Tolga Gariboglu nun Hugo...
  4. Beyaz yeni programını tanıttı 'bu daha farklı bir program olacak'

Beyaz yeni programını tanıttı 'bu daha farklı bir program olacak'

BEYAZIT ÖZTÜRK, MERAL OKAY İLE CNNTÜRKTE YAPACAĞI ’NASI YANİ?’ PROGRAMININ YENİ FORMATINI ANLATTI. Geçen sezon Güven Kıraç ile yaptığı ’Nası Yani?’ programını bu sezon Meral Okay ile birlikte sunacak olan Beyazıt Öztürk, partneri ile birlikte CNNTÜRK’te bir proğrama konuk oldu. Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Beyaz, formatın bir dönem Fatih Altaylı’nın da yer aldığı Cine5’te...
  5. Bütün mavileri sunacağım sana

Bütün mavileri sunacağım sana

Bu gece bir kadeh şarapla akıyorsun içime...Şarabı değil seni yudumluyorum.Bir de şarabı anlatışını hatırlıyorum.Kelimeler döküldükçe ağzından ben şişelerce şarap içmiş gibi sarhoş oluyorum...Konuştukça başka dünyalara götürüyorsun beni...Ve ben bu sarhoşluğun hiç geçmemesini istiyorum. Sen konuştukça geceye mavi bir ışık hakim oluyor. Elimi uzatıp tutuyorum o ışığı,elimde büyüyor,gözlerim...

Sayfayı Paylaş